#1 Contendership Match-Batista vs. Kane

'Spor Gündemi' forumunda Büsra tarafından 1 Ara 2009 tarihinde açılan konu

 1. Contendership Match Batista vs. Kane

  Maç başlıyor, ikili birbirine bakışmakla yetiniyor. Batista ring dışına çıkıyor, geri girmek isteyince Kane geliyor. Batista onu ring dışına çekip yumruklar atıyor, Kane karşılık verip onu ringe atarak yumruklar atıp köşede dövüyor. İplerden sekerek Low-Dropkick yapıp tuşa gidiyor, olmuyor. Koluna çalışırken Batista onu köşeye sıkıştırıyor, tekmeler atıp köşeye çarptırmak istiyor. Kane yaparak yumruklar atıyor, Batista Eye Poke ile karşılık veriyor.

  Köşede birkaç kez Headbutt yapıp köşeye Irish Whip yapıyor, üstüne gelince Batista Clothesline vurup tuşa gidiyor ama olmuyor. Chinlock bağlıyor, Kane kurtulunca Irish Whip yapıp dirsek vuruyor. Yine Chinlock bağlıyor. Kane kurtulunca Irish Whip deniyor ama Batista yapınca Kane tekme atıp onu iplerde sıkıştırıyor, hakem bıraktırınca üstüne yürüyor ama Batista tekme atıyor. Batista Bomb deniyor, Kane Back Body Drop’a çeviriyor.

  Tekme atıp kendisi Batista Bomb deniyor ama Batista izin vermeyip köşede sıkıştırıyor, ayağına çalışırken reklam araya giriyor. Döndüğümüzde ayağına çalışmakta, Kane kurtulunca tekme atıyor. Batista birkaç tekme vurup Kane’in ayağına çalışmaya devam ediyor. Yumruklar vuruyor, Kane karşılık vermeye başlıyor. Kane köşeye Irish Whip yapıp üstüne koşup Clothesline yapıyor. Big Boot ile tuşa gidiyor, olmuyor.

  Köşeye çıkıyor, Flying Clothesline deneyince Batista çekilip Spear yaparak tuşa gidiyor ama olmuyor! Irish Whip deneyince Kane yapıp Sidewalk Slam vurup tuşa gidiyor ama olmuyor. Köşeye çıkınca bu sefer Flying Clothesline’ı yapıp Chokeslam’e gidiyor, Batista geri çekilince üstüne koşuyor ama Batista onu kaldırıp yere çarptırarak ayağına çalışıyor. Batista Bomb’a gidiyor ve Kane engel olarak Chokeslam deneyip yapıyor!

  Tuşa gidiyor ama Batista ayağını iplere koyuyor! Ring dışına çıkınca Kane de çıkıyor, kaldırmak isteyince Batista tekme atıp Irish Whip deniyor. Kane yapınca Batista bariyerlerin arkasına düşüyor! Kane onu kaldırmak isteyince Batista bariyer arkasından gizlice sandalye ile vuruyor! Ringe son anda giriyor ve Kane giremeyince maçı Count-Out ile kaybediyor!

  Maçtan sonra Gallos Matt’e uzun bir süre saldırıyor, köşede tutunca Punk Matt’e Knee Strike yapıyor. En sonunda az kalsın Festus diyeceğim Luke Gallos daha adlandıramadığım bir Powerbomb çeşidi yapıyor ve ikili Matt’e bakıyor.

  Undertaker – Jericho maçının tanıtımını izliyoruz. Arkasından, Sheamus ve Cena arasında geçenlerden bir kesit izliyoruz ve bu pazartesi RAW guest host’unun Verne Troyer olduğu hatırlatılıyor.

  John Morrison’un Intercontinental kemerini, Eric Escobar’a karşı koruyacağı maçın tanıtımını izliyoruz.

  Geçen hafta, Mickie James’in maçından sonra, Michele McCool tarafından aşağılandığı videolar gösteriliyor. Arka alanda Josh Mathews’ün yanında Mickie var. Neler hissettiğini soruyor Josh Mickie’ye. Ne söylendiği ve şakaların ne kadar çocukça olduğu önemli değilmiş. Sadece, buraya gelmek için çok çalıştığını ve SmackDown’u terk etmeyeceğini söylemek istiyormuş Mickie.
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 25 Nis 2013