1. Pardus Tanıtım ve Geliştirme Günleri

'Güncel Bilgiler' forumunda YAREN tarafından 25 Mar 2009 tarihinde açılan konu

 1. Özgür ve açık kaynak işletim sistemi Pardus için Atılım Üniversitesi'nin katkılarıyla başlatılan 1. Pardus Tanıtım ve Geliştirme Günleri, Ankara'da bulunan üniversitelerden gençlerin desteğiyle 26 Mart 2009 Perşembe günü Atılım Üniversitesi’nde gerçekleşiyor.

  Özgür yazılım ve Pardus konusunda aydınlatıcı olacak bu konferanslar zincirinin ilkini Ali Işıngör ve Akın Ömeroğlu verecekler. Konferans konusu olarak "Özgürlük için OOXML‘e Karşı!" başlığını seçen Özgürlük için yöneticileri, dünyada 25 Mart‘ta kutlanılan "Document Freedom Day" kutlamasını da yapacak

  Son oturumda Linux Kullanıcıları Derneği onursal başkanı Mustafa Akgül ve Atılım Üniversitesi Öğretim Üyesi Ziya Karakaya açık kaynak söyleşisi yapacaklar ve ardından Pardus göç ortaklarından Portakal Teknoloji Yazılım Şirketi Genel Müdürü EMO Ankara Şubesi Sayman Üyesi Bora Güngören "Sanallaştırma" başlıklı bir sunum gerçekleştirecek.
  1.Pardus Tanıtım ve Geliştirme Günleri kapsamında Pardus geliştiricilerinden Gökmen Göksel ve Gökçen Eraslan katılımcılara "Nasıl Pardus Geliştiricisi Olunur?" başlıklı bir sunum yapacaklar.

  Pardus Tanıtım ve Geliştirme Günleri için Atılım Üniversitesi‘ne, ODTÜ, TOBB ETÜ, Gazi Üniversitesi ve Ankara Üniversitesi‘nden saat 11:15‘te servisler kaldırılacak.
  Kaynak
   
 2. Cevap: 1. Pardus Tanıtım ve Geliştirme Günleri

  paylaşımın için saolll yaren ablamm
   
 3. Cevap: 1. Pardus Tanıtım ve Geliştirme Günleri

  teşekkürler ellerinize sağlık
   
 4. Cevap: 1. Pardus Tanıtım ve Geliştirme Günleri

  güzel bir bilgi paylaşım :)
   
 5. Cevap: 1. Pardus Tanıtım ve Geliştirme Günleri

  çok sağol
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Pardus Tanıtım Geliştirme
 1. Sitem
  Yanıt:
  0
  Gösterim:
  553
 2. Pardus
  Yanıt:
  0
  Gösterim:
  735
 3. Pardus
  Yanıt:
  3
  Gösterim:
  2,027
 4. Pardus
  Yanıt:
  1
  Gösterim:
  1,385
 5. okkan
  Yanıt:
  35
  Gösterim:
  4,027