2010 Ağustos Boğa Burcu Yorumları

'Kadınca' forumunda YAREN tarafından 22 Tem 2010 tarihinde açılan konu

 1. Boğa Burcu 2010 Ağustos Yorumları,
  Ağustos 2010 Boğa Burcu Yorumları,
  Boğa Burcu 2010 Ağustos Ayı Yorumu
  [​IMG]

  Nazınızı çekebilecek insanlara kendinizi acındırarak sevgi görme isteğiniz olabilir.
  Bu kimi anlarda yanlış anlaşılarak itici bulunmanıza neden olacağından dikkatli olmanız gerekebilir.

  Yeteneklerinizi kullanmanızı sağlayan dürtünüz azalabilir, genel anlamda hasta ve sorunları olan kişilere karşı daha fazla yönelebilirsiniz. Hiç kimsenin özgürlüğünüzü kısıtlamasına izin vermediğiniz gibi siz de başkalarının yaşamına karışmaktan uzak durabilirsiniz.

  Bu süreçte kafanızın içindeki projeleri uygulamaya koymaktansa daha geride kalarak düşünme süreci yaşayabilirsiniz. Güçlü bir ruhsallık ve ince bir kişilik etkisi hakim olabilir, derin düşünceler ve bağımlılık görülebilir.

  Duygularınız bu süreçte gayet olumlu ve yüreğinizdeki sevgiyi hissetme ve hissettirme gücünüz de yüksek olacaktır. Bu durum ilişkisi olan Boğalar için oldukça şanslı bir dönem anlamı taşır. Beraberliğinizdeki sorunları bir araya gelerek konuşabilir ve üstünüze düşen görevleri en iyi şekilde yerine getirmeye çalışırsınız. Tartışmaktan çekinir ve ilişkiniz adına yeni girişimlerde bulunarak sevdiğiniz kişinin mutlu olmasını sağlayabilirsiniz. Aynı şekilde karşılık göreceğiniz bu süreçte sadakat duygunuz artacak ve sevdiğiniz kişiye saygı ve sevgi dolu davranacaksınız.

  Birebir ilişkiler açısından şanslı etkiler altında olduğunuz bu süreçte eğer bir ilişkiniz yoksa yeni biriyle tanışabilir ve temeli sağlam olan bir beraberliğe ilk adımı atabilirsiniz. Çekiciliğinizin yükseleceği bu dönemde giyiminize özel bir önem verebilir a'dan z'ye kendinize dikkat edebilirsiniz. Dünyaya yaklaşım tarzınız ve kendi içinizde oluşan uyum duygunuzla size hayır denmesinin mümkün olmayacağı bir süreç geçireceksiniz.
  Alıntı
   
Yükleniyor...