2010 Ağustos Oğlak Burcu Yorumları

'Kadınca' forumunda YAREN tarafından 22 Tem 2010 tarihinde açılan konu

 1. Ağustos 2010 Oğlak Burcu Yorumları,
  Oğlak Burcu 2010 Ağustos Ayı Yorumu,
  2010 Ağustos Oğlak Burcu Yorumları,
  [​IMG]
  Oğlak Burcu Ağustos 2010 yorumlar

  İç dünyanızda ruhsal olarak güvenliğinizi en iyi şekilde ele almaktan hoşlanabilirsiniz. Eğlenmek, eğlendirmek ya da eğlenceli ortamlarda olmak isteğiniz yükselecektir.

  Kendinizi ruhsal olarak iyi bir moral duygusuyla bezemek ve yaşama enerjik bir şekilde katılmak için kendinizce düzenlemeler yapabilirsiniz. Bazı anlarda gerginlikler yaşasınız da dimdik ayakta kalacak kadar inancınız yüksek olacaktır. Sahiplenme ve koruma eğilimlerinizle sizin için önemli olan tüm değerlerinizi kollayabilir ve koruyabilirsiniz. İç huzurunuza özel bir önem verdiğiniz için bunu bozacak ve kendinizi rahatsız hissetmenize neden olacak her olumsuzluktan uzak kalmak isteyebilirsiniz.

  Venüs gezegeni bu süreçte, şefkat duygunuzu, sevecenliğinizi ve karşı cinse olan eğiliminizi güçlendirerek ilişkilerinizi istediğiniz şekilde yaşamınızı ve aynı şekilde karşılık görmenizi sağlayacaktır. Aşkta en olumlu dönemlerden biri olacak ve yeni başlayacak ilişkiler açısından gayet mutlu bir başlangıç yapılacaktır. İlişkisinde sorunu olan veya bir nedenle aralarına soğukluk girmiş çiftler bu sürecin enerjileri sayesinde tekrar bir araya gelerek beraberliklerini düzenleyeceklerdir. Duygularınızı ifade şekliniz normal zamanların tam tersine sözel olarak mümkün olacağından sevdiğiniz kişi bu dönemi uzun süre unutmayacaktır.

  Flört etme, aşkı keşfetme ve cinsellik duygularınız doruklarda olabilir. Sevdiğiniz kişi duygularınıza en içten şekilde karşılık verdiği için moraliniz yüksektir ve bu durum sizdeki bütün güzel yanları ortaya çıkarabilir. Sizin için bu dönem mutluluk ve refah içinde geçecek, başta ilişkiler olmak üzere şans oyunları, spekülasyon, tiyatro ve sinema gibi eğlence sektörüyle alakalı konularda olumlu enerjiler mevcut olacaktır.
  Alıntı
   
 2. Cevap: 2010 Ağustos Oğlak Burcu Yorumları

  aşkla ilgili olanlar şimdilik tutmadı yada ben tutmasına izin vermiyorum:p
   
Yükleniyor...