2010 Ducato

'Resimli Konular' forumunda Blue tarafından 11 Ara 2009 tarihinde açılan konu

 1. 2010 Ducato
  Ducato 2010  [​IMG]


  Grammer Koltuk Sistemleri AŞ'nin ürettiği koltuklar, Fiat Ducato'nun yeni minibüslerinin içinde kullanılmaya başlandı.
  Grammer AŞ Genel Müdürü Tuna Arıncı, araç iç donanım malzemeleri, sürücü koltuğu ve yolcu koltuğu üretiminde dünyanın önde gelen firmalarından olan şirketlerinin, kriz döneminde de yeni projelere devam ettiğini söyledi.
  Ducato koltuklarının, tasarımcılarının ve mühendislerinin yoğun Ar-Ge çalışması sonucunda ortaya çıktığını kaydeden Arıncı, "Esas itibari ile uzun mesafe seyahat otobüslerinde kullanılmak üzere geliştirilmiş üst segment yolcu koltukları konfor, görsellik, emniyet ve fonksiyonellik unsurlarından feragat edilmeksizin, Ducato aracı için daha dinamik ve sportif bir yapıya kavuşturuldu. Grammer, Ducato için 2010 yılında 20 bin adet koltuk üretecek" diye konuştu.

  Emniyetli bir tasarım

  FIAT Ticari Araçlar İş Geliştirme Türkiye Bölge Müdürü Osman Kolçe ise, ticari araç segmenti olan yeni Ducato'dan beklentilerine dikkat çekti. Grammer ve Pusula işbirliği ile Ducato koltuklarında son derece emniyetli bir tasarım gerçekleştirildiğini ifade eden Kolçe, özellikle servis taşımacılığında Ducato'nun önemli bir pazar elde edeceğini belirterek, "Fiat olarak 2010 yılında 1000 adet Ducato üretimi hedefleniyor. Bu ticari araç segmentinde çok iyi bir rakam" dedi.
  Pusula Profesyonel Dizayn Limited Şirketi Genel Müdürü İlhan Türkmani ise, Fiat Ducato ile iki yıl süren bir çalışma süreçlerinin olduğuna işaret ederek, iç dizaynını gerçekleştirdikleri yeni Ducato'larda stil ve güvenliğin en üst seviyelerde tutulduğunu söyledi.  Alıntı.
   
  Son düzenleme: 11 Ara 2009
Yükleniyor...