2010 Eylül Akrep burç yorumları

'Kadınca' forumunda YAREN tarafından 20 Ağu 2010 tarihinde açılan konu

 1. 2010 burç yorumları eylül,
  2010 Eylül Ayı Akrep burcu yorumları,
  Eylül Akrep burç yorumları 2010,

  Eylül 2010 Akrep burç yorumları

  Riskleri göze alarak başarılı bir dönem geçirebilirsiniz. 6. Evinize geçici bir süre için geçen Uranüs, size aktivasyon kazandıracak. Satürn ve Jüpiter bu yıl çevre ilişkilerine gereken önemi vermeniz gerektiğini vurguluyor. Acele etmeden gerekli girişimleri yaparken; kendinizi sağlama alacak projeler üzerinde yoğunlaşmalı, şansınızı doğru alanlarda kullanmayı amaçlamalısınız. Birlikte olduğunuz kişilerle güç birliği içinde olmalısınız.

  Yakın çevrenizle olan ilişkiler, yazışmalar, yolculuklar yoluyla iletişimde bulunmanız açısından destekleyici olacaktır. Kimileriniz bu süreçte evlenmeyi ve bir yuva kurmayı düşünebileceği etkiler altındadır. Sosyallik ve sevgi ihtiyacınız, karşı cinsle temaslarınız gayet olumludur. Barış, güzellik ve estetik duygunuz yükselir. Bu yükseliş güzelliklere olan tutkunuzu yoğunlaştırır. Yeni bir aşkın müjdecisi olan bu tarih aralıklarında kendinizi ilişki konusuna gayet rahat ifade ettiğinizi hissedebilirsiniz

  Yaratma ve bir amacı gerçekleştirme dürtünüz yüksek olduğundan engelleri kolayca devre dışı bırakabilirsiniz. Başkalarıyla olan her türlü temasınızda zihinsel manada gerilimden uzak, mantıklı düşünmeye açık ve olayları iyi kötü veya yanlış doğru anlamıyla değerlendirebilirsiniz.