2010 Eylül Yay burç yorumları

'Kadınca' forumunda Wish tarafından 20 Ağu 2010 tarihinde açılan konu

 1. Eylül 2010 yay burcu yorumları
  Yay burcu eylül 2010 yorumları
  aylık burç yorumları yay burcu eylül 2010


  İş hayatınız ve kariyerinizi ilgilendiren konularda özellikle iletişiminize dikkat ediniz. Yoğunluklar baş gösterebilir. Oldukça bunalabilirsiniz. Otoriterle aranızda iş yükünüz ve sorumluluklarınız konusunda problemler yaşanabilir. Lütfen sakin olunuz. Ani kararlar vermeyiniz.

  Parasal girişimler açısından etkili bir dönem. Kendinizi yaratıcı bir şekilde ifade edebilir, maddi kazanımlarınızı çoğaltmanızı sağlayan ilişkiler kurabilirsiniz. üstlerinizle ve kariyerinizde payı olan kişilere ılımlı davranmalısınız. Hatalar açık bir dönemde olacaksınız.
  İşinizle ve ortaklıklarla ilgili yararlı olacak, sizi yüceltecek kişileri seçme konusunda son derece beceriklisiniz. Evlilik sizin için önemli bir konu haline gelecektir. Kariyerli ve üstün kişilerin varlığı evlilik kararı almanıza neden olacaktır. Bu dönemde evleneceğiniz kişinin, mesleki konularda başarılı ve özel yetenekleri olmasına dikkat edeceksiniz.Bu konuda ailenizden de gerekli desteği alacaksınız. Bazılarınız sosyal yaşantılarının size sunacağı fırsatları derin duygularla pekiştireceksiniz. Karşı tarafın maddi olanaklarını sizin için kullanmasıyla mutlu olacaksınız. Yakın ilişkilerinizde düşünce birliği, içinde olduğunuz kişilerle olumlu paylaşımlar yaşayacaksınız. İletişim konusunda zorluk çekmeyecek, kişisel özgürlüğünüze çok önem verecek ve zihinsel enerjinizi çok yüksek kullanacaksınız.