2010 Peugeot

'Resimli Konular' forumunda Blue tarafından 19 Ara 2009 tarihinde açılan konu

 1. 2010 Peugeot
  Peugeot 2010
  2010 Model Peugeot

  [​IMG]

  Segmentten beklenen tüm ayrıcalıklı özellikleri yol tutuşundan ödün vermeden üst seviyede sunduğu belirtilen araç, sürüş konforu ile güvenlik konusunda ileri teknolojileri içeriyor.

  5 ve 7 koltuklu versiyonları olan Peugeot 5008 ile ilgili şu bilgiler verildi:
  [​IMG]

  ''Zengin donanım seviyesi ve çevre dostu motor seçenekleri ile dikkat çekiyor. Özellikle 7 koltuklu versiyonda, 3. sıradaki yolcuların konfor ve görüş konumu bu sırada yedek değil gerçek koltukların var olduğu kanıtlıyor.

  Peugeot 308 SW ve yepyeni crossover 3008'den sonra, bu kez 5008 4,53 m uzunluğu ve 1,64 m yüksekliği ile Peugeot'nun orta segmentteki ürün yelpazesini tamamlıyor. Bu 5 veya 7 koltuklu kompakt tek hacimli model, Peugeot'nun aile modelleri pazarındaki varlığını güçlendiren belirleyici bir gam oluşturuyor. 5008, crossover 3008'den sonra Peugeot'nun yüksek ve geniş hacimli orta modeller segmentinde ikinci büyük atağı oluyor.

  5008'in pratik bagajı, dörtgen şekli sayesinde eşyaların kolayca yerleştirilmesine olanak veriyor. Peugeot 5008'in sürücü koltuğu, tek hacimliler dünyasında orijinal ve yenilikçi bir görünüş sunuyor. Bu segmente özgü yüksek sürüş konumu, sürücüye mükemmel bir görüş alanı ve yüksek güvenlik duygusu veriyor.''

  MULTİMEDYA SİSTEMİ

  Uzun yolculukları daha keyifli hale getirmek için, 5008'de 2. sırada oturan yolculara iç mekana entegre edilmiş bir multimedya sistemi sunuluyor.

  Bu sistem ön kafalıklara yerleştirilmiş iki adet 7 renkli ekran, bütün portatif ses/video ekipmanlarını (video oynatıcı, oyun konsolları, DVD okuyucu...) kabul eden bir bağlantı konsolu ve iki adet Bluetooth kablosuz kulaklıktan oluşuyor.
  [​IMG]

  Kulaklık hangi konumda olursa olsun ses sinyallerinin net şekilde yayımlanmasını sağlıyor. Üçüncü bir kulaklık aksesuar olarak alınıp aynı anda kullanılabiliyor.

  İki farklı video kaynağının her iki ekranda bağımsız görüntü elde edecek şekilde aynı anda kullanılması da mümkün. Böylece, arkadaki yolcular iki ekran üzerinde aynı programı izleyebilecekleri gibi, farklı faaliyetler de tercih edebiliyorlar.

  5008'de ön ve arka park sensörü veya park etmek için mevcut alanı ölçen donanımlar sunuluyor
   
Yükleniyor...