2010 yılında bazı burçların durumları

'Kadınca' forumunda m.yakamoz tarafından 17 Kas 2009 tarihinde açılan konu

 1. 2010da basak burcunun is ve kariyeri

  Büyük değişimlerin sizi beklediği bu yıl kariyer hayatınız da oldukça hareketli ve renkli geçecek. Ocak ayında saygı duyduğunuz bazı kişiler gözünüzden düşebilir veya önemsemediğiniz bazı şeyler aniden önem kazanabilir. Şubat ayı yeni atılımlarda bulunmak için pek uygun bir zaman değil.

  Mart ayında yepyeni bir başlangıç ile iddialı bir atılımda bulunmayı isteyebilirsiniz. İlginç fırsatlarla da karşılaşacaksınız. Nisan ayında meydana gelen olaylar, kafanızın karışmasına sebep olabilir. Yapacağınız anlaşmalarda dikkatli olmalısınız. Mayısın ilk haftası, mahkemelerle ilgili sürpriz durumlar ortaya çıkabilir.

  Ayın ikinci yarısında yükselecek olan iyimser duygularınız sayesinde daha verimli çalışmalar içine girebileceksiniz. İşle ilgili ortaya çıkan sorunlara bu dönemde çözüm getirebilirsiniz. Haziran ayının ilk haftasındaki günler arasında finansla ilgili konulara dikkatinizi yöneltebilir, yeni projeler yapabilirsiniz. Yönetici konumundaki kişilerle yaşanacak sorunlar can sıkıcı hale gelebilir. Ama parasal konular, yeni ortaklıklar için uygun bir zaman. Eylül ayında maddi kaygılar yaşanabilir. Birlikte çalıştığınız veya iş yaptığınız kişileri, iş arkadaşlarınızı ve ortaklarınızı zorlamaktan kaçının. Ekim ayında iş değişikliği yapmaya zorlayan durumlar ortaya çıkabilir ve bununla ilgili kararlı bir tavır sergileyebilirsiniz. Ekim-Kasım ayları ortaklık kurmak, yeni atılımlarda bulunmak ve daha fazla kazanmak için güçlü arzular duyacaksınız. Aralık ise ciddiye aldığınız konularla ilgili çalışmalarınızı derinleştirmeye başladığınız bir dönem olacak.

  2010da basak burcunun ask hayati

  Bu sene yabancı ortamlarda karşılaşacağınız farklı kişiler size son derece dikkat çekici ve etkileyici gelecek, ancak toplumun kabul göstermediği kişilere aşık olabilirsiniz. Ocak ayının ilk yarısında yabancı ortamlarda karşılaştığınız kişilere karşı tedbirli olun.

  Şubat ayının ilk yarısında arkadaşlık ilişkileri bir anda aşka dönüşebilir. Büyük skandallara karşı tedbirli olmalısınız. Mart ayı sizin için oldukça kritik bir dönemi işaret ediyor. Nisan-Mayıs aylarında kaçamak aşklar yaşayabilir ya da aniden başlayan ve birdenbire biten aşk maceralarında kendinizi bulabilirsiniz. Bu dönemde tanıştığınız kişilerle ilişkiye girmeden önce, bu kişiler hakkında araştırma yapmanızı tavsiye ediyorum. Mayısta, ilişkilerinizde daha önce ortaya çıkmış olan sorunları çözümleyebilirsiniz.

  Haziran ayında ilişkilerle ilgili konularda içinizden yükselen değişme isteği sizi zorlayacak. İlişkinizi bitirebilir veya yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Temmuz ve Ağustos ayları da ilişkileriniz açısından son derece ilginç ve hareketli bir dönem olacak. Eylül ayı ilişkiler açısından oldukça zorlanacağınız bir dönem. Ekim dönemi itibariyle isteklerinizi gözden geçireceksiniz. Aslında özgür ve rahat olmayı istemenize karşın bir anda kendinizi ilginç aşk maceralarına atılırken bulabilirsiniz.

  Kasım ve Aralık döneminde kendinizi oldukça ciddiye almaya başlayacaksınız. Aralık ayında evlenmeyi ya da çocuk sahibi olmayı arzulayabilirsiniz.

  2010da aslan burcunun is ve kariyeri

  Bu yıl kendinizi göstermek isteyecek ve kariyerinizle ilgili çok hoş fırsatlarla karşılaşacaksınız. Saygın kişilerin dikkatini çekecek, çevrenizde istediğiniz etkiyi uyandırmayı başaracaksınız. Yabancı ülkelere gidebilir veya oralardan gelen kişilerle yeni iş imkanları yaratabilirsiniz. Ocak ayında kariyer yapmak için güçlü arzular duyacak ve harekete geçeceksiniz. Sosyal statünüzü yükseltmenizi sağlayacak fırsatlar karşınıza çıkacak. Hırslı ve öfkeli davranmayın, yoksa gözden düşebilirsiniz.

  Nisan ayında endişeleriniz yüzünden enerjinizi istediğiniz gibi kullanamayacaksınız. 9-10 Mayıs günleri heyecan uyandıran fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Ayın 12’sinden sonra saygı duyduğunuz kişilerle konuşarak kariyerinizle ilgili hedeflerinizi oluşturabilirsiniz. Haziranın ikinci haftası yeni ortaklıklar konusunda ciddi çalışmalar ve yeni başlangıçlar için uygun zaman. Ama çok çalışmanız gerekebilir. Temmuzda ortak girişimlerinizle ilgili bazı engellerle karşılaşabilirsiniz. Devam eden iş ilişkilerinizde bazı kopmalar meydana gelebilir. Ağustos-Eylül döneminde, geçmişte almanız gereken fakat alamadığınız bir parayı alabilirsiniz. Eylül ayından itibaren uzun zamandır sizi kısıtlayan ve çok çalışmanıza neden olan etkiler ortadan kalkmaya başlıyor. Kasımda çok büyük fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

  2010da aslan burcunun ask hayati

  Bu sene ciddiye aldığınız kişilerle aranızda sıcak ilişkilerin doğduğunu göreceksiniz. İdealinizdeki kişiyle karşılaşabilirsiniz. Özellikle yabancı ortamlarda karşılaşacağınız kişilerden, farklı kültür ve geleneklere sahip olanlar dikkatinizi çekecek. Evlilik veya çocuk sahibi olmaya yönelik arzularınızın yükseldiği bu yıl içinde hayalinizdeki kişiyle karşılaşmanız da mümkün...

  Ocak ayında karşılaşacağınız kişiler büyük beklentiler uyandırabilir. Şubat döneminde kendinizi ve sevdiğinizi zorlayabilirsiniz. Mart ayında ise heyecan uyandıran aşk maceralarına atılmayı düşünebilirsiniz. Ancak arkadaşlarınıza duygularınızı yansıtmayın.

  Nisanda daha iyimser bir tavır içine gireceksiniz. İyimserliğiniz ilişkilerinize yansıyacak. Mayıs ayı sizin için fırsatlar dönemi olacak. Sevdiğinize duygu ve isteklerinizi yansıtabilir, ilişkilerinizi çok başka boyutlara taşıyabilirsiniz.

  Haziran ayı da sizin için fırsatlarla dolu gözüküyor. Sevdiğinize karşı duygularınızı belli edecek ve karşılık göreceksiniz. Temmuz ayında sevdiğinizle aranızda gerilim meydana gelse de iyimser tavrınızla sorunları aşabilirsiniz. Ağustos ve Eylül aylarında eski sevgilinize rastlamanız, duygularınızın yeniden canlanmasına neden olabilir. Ekim ayının ortalarına doğru yakınlarınızla aranızdaki sorunlar, sevdiğinizle ilişkilerinize yansıyabilir. Kasım-Aralık döneminde ise ilişkilerinizde önemli bir değişiklik olmayacak.

  2010da yengec burcunun is ve kariyeri

  Ocak ayının ilk yarısında dikkat gerektiren çalışmalar yaparken tedbirli olun. Çeşitli ortamlarda ve değişik organizasyonlarda yer almanız gerekebilir, dikkatinizi fazla dağıtmayın. Almış olduğunuz kararları değiştirmek için çok fazla acele etmeyin.

  Şubat ayı artan harcamalarınızı dengede tutmak için çok çalışacağınız bir dönem olacak. Özellikle Mart ayının ortalarına kadar olan dönemde eski işlerle ilgili çalışmalara girip, yarım kalan işleri tamamlayabilirsiniz. Nisan ayının ilk yarısında çok yaratıcı fikirler üreterek dikkat çekici çalışmalar yapabilirsiniz. Bu dönemde hiç beklemediğiniz teklifler ve fırsatlar karşınıza çıkabilir. İşlerinizin yoğunluğundan dolayı karmaşa ve gerilim yaşasanız bile bunun üstesinden gelecek enerjiye sahip olacaksınız. Ayın sonlarına doğru sürpriz gelişmeler söz konusu olabilir. Mayıs ayının ilk yarısında alacağınız yeni iş teklifleri olabilir.

  Haziranın ilk haftasında olumsuz duygularınız yüzünden elinize geçen fırsatları kaçırma ihtimaliniz olabilir, dikkatli olun. Temmuz ayında iş arkadaşlarınız veya ortağınızla aranızda çıkabilecek sorunlar karşısında ılımlı davranmalısınız. Bu dönem faturalar veya evraklarla ilgili karışıklıklar yaşayabileceğiniz için daha tedbirli olmalısınız. Aynı anda birden fazla işle uğraşmak zihninizin dağılmasına neden olabilir.

  Ağustos ayında üstleriniz veya patronunuzla iyi ilişkiler içinde olacak ve yaptığınız işlerle kendinizi ortaya koymayı başaracaksınız. Bu dönemde ilginç projeler gerçekleştirebilirsiniz. Grup çalışmalarında verimli olacaksınız.

  Eylül ayında finansal durumunuzla ilgili bazı sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Gelişmeler istediğiniz hızda olmadığı için gerilim ve huzursuzluk duyabilirsiniz. Ekim ayından itibaren bütçenizi aşan riskli yatırımlar yapabilirsiniz. Böyle bir kararı almadan önce gelir-gider durumuzu çok iyi hesaplamalısınız. Aksi takdirde zor durumlarda kalabilirsiniz.

  Kasım ve aralık aylarında çok büyük sorumluluklar alabilir ve üstesinden gelebilmek için kendinizi çok fazla zorlayabilirsiniz. Yapabileceğinizin üzerinde sorumluluk almaktan kaçının. Gereksiz harcamalardan da uzak durun.

  2010da yengec burcunun ask hayati

  17 Ocak’tan itibaren beklentileriniz artacak. Hem aşk hem de parasal açıdan büyük talepleriniz olabilir. Bu devre içinde huzursuz ve gergin tavır içinde olmaktan kaçının. Ayrıca ikili ilişkilerinizde ortaya çıkan sorunları da fazla büyütmeyin.

  Şubat ayının başından 10’una kadar olan dönemde cinsel enerjiniz artıyor. Öte yandan sevdiğinizle gereksiz sürtüşmeler yaşayabilirsiniz.

  Mart ayının ikinci döneminde, ilişkinizde istediğiniz sıcaklığı yakalayabilirsiniz. Nisan ayında ise daha iyimser ve anlayışlı olabilir, sevdiklerinizle keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Ayın ilk haftasında özellikle ilginç kişilerle karşılaşabilir, şimdiye kadar ilginizi çekmeyen kişilerden etkilenebilirsiniz.

  Nisan ayının ikinci yarısından itibaren ilişkinizle ilgili meydana gelen olaylar kafanızı karıştırabilir. Bundan doğacak tartışmalardan kaçınmanız gerek. Ayrıca bu devrede ortaya çıkabilecek dedikoduların ilişkinizi sarsmasına izin vermeyin. Mayıs ayını genel olarak hoş ve keyifli geçireceksiniz. Katılacağınız bir davet veya toplantıda tanışacağınız kişi ile sürpriz bir beraberliğe başlayabilirsiniz. Eğer hayatınızda kimse yoksa ayın 2 ve 3’ünde gelen teklifleri geri çevirmeyin veya siz bir organizasyon yaparak sosyal ortamlarda bulunmaya gayret edin.

  Ayın 10’ndan sonra burcunuza geçecek olan Venüs cazibenizin ve çekiciliğinizin artmasını sağlayacak ve bulunduğunuz ortamlarda dikkat çekici ve aranan bir kişi olacaksınız. Haziran ayının ilk on günlük döneminde ilişkiler konusunda isteklerinizi büyütebilir ve bu isteklerinizi elde etmek için kendinizi çok zorlayabilirsiniz. Ağustos ayında ise sevdiğinizle olan ilişkinizde meydana gelen gelişmeler duygu ve düşüncelerinizi anlatmak ve paylaşmak için sizi zorlayacak. Yaratıcı fikirlerinizle son derece dikkat çekici ve etkileyici olacaksınız. Eylül ayının ortalarından itibaren de geleceğe yönelik projelerinizi gerçekleştirmek için uygun bir zamana giriyorsunuz.

  Ekim ayında sevdiğinizle ilgili beklentileriniz artacak. Bu nedenle hırslı ve zorlayıcı bir tutum içinde bulunmaktan kaçınmanız gerek. Sevdiğinizin yapabileceklerinden fazlasını beklemeseniz daha iyi olur. Aksi takdirde onu zorladığınız için ilişkiniz bitme noktasına gelebilir. Ayın sonlarına doğru ilişkinizi sorgulayabilirsiniz. Ancak bu dönemde ilişkinizle ilgili yeni kararlar almaktan kaçının.

  Kasım ve aralık aylarında ilişkinizde zorunlu ayrılıklar ortaya çıkabilir veya beklentileriniz yüzünden ilişkileriniz sarsılabilir.:f20:
   
 2. Cevap: 2010 yılında bazı burçların durumları

  Bekleyelim görelim dermisim emeginize saglik tesekürler.
   
 3. Cevap: 2010 yılında bazı burçların durumları

  ben tşkler ederim ..göreceğiz evet
   
 4. Cevap: 2010 yılında bazı burçların durumları

  tşkkkkkkkkkkkk
   
 5. Cevap: 2010 yılında bazı burçların durumları

  reca ))) kubilay
   
 6. Cevap: 2010 yılında bazı burçların durumları

  Mayıs ayında yengeç burcuna yeni iş teklifleri gelecekmiş.Biliyorum zaten tam benim yaz temizliği yapacağım zamanlar :f30:
   
 7. Cevap: 2010 yılında bazı burçların durumları

  hahahahahah alemsin heee )))))))))))
   
Yükleniyor...