2011 Aralık Ayı Aslan Burcu Yorumları

'Kadınca' forumunda EyLüL tarafından 14 Kas 2011 tarihinde açılan konu

 1. 2011 Aralık Ayı Aslan Burcu Yorumu
  Aslan Burcu Aralik 2011 Yorumu
  Aralık Ayı Aslan Burcu Yorumları 2011

  Sevgili Aslanlar Aralık ayında bulunacağınız uzak ortamlarda bu ayın ilk haftası yaratıcı ve eğlenceli yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz.

  Yakın çevre sorumluluklarınız zaman zaman kendinizi kötü ve yetersiz hissettirebilir. Sizin de gezmeye ve hayatınızı yaşamaya ihtiyacınız var, suçluluk duyduğunuzda aklınıza bunu getirin.Özel hayatınızda kandırmacalara ve aldanmalara hazır olun. Bu fiziksel bir aldatmadan çok kendinizi hayatınızla ilgili konularda kandırma etkilerini içeriyor olacak.

  Ya da hayatınızdaki kişi, vereceği tepkilerle sizin hayatınızı bloke edebilir ve belki de yanlış kararlar almanıza neden olabilir. Aralık ayında kariyer ve iş alanlarınızda oluşan aktiflik nedeniyle, aile hayatınıza vakit ayıramamanıza ve bunun sonucunda bu alanlarda bir takım hassaslıklara neden olabilir. Önceden başlattığınız işlerin sonuçlarını alabilirsiniz. Ne yaşarsanız yaşayın, sinirlerinize hakim olmalısınız.
  Marsın başak burcuna geçmesiyle 2 ay boyunca enerjinizi parasal konulara harcamaya başlayacaksınız. Para kazanmak için harekete geçebilir veya kazandığınız paraları harcamaktan keyif alabilirsiniz. Sahip olduklarınız veya olacaklarınız sizi bir çok konuda harekete geçirebilir. Ay sonu, sosyal çevre ve arkadaş alanlarınızda kendinizi göstereceksiniz.
   
Yükleniyor...