2011 Aslan burcu

'Kadınca' forumunda Violet tarafından 7 Şub 2011 tarihinde açılan konu

 1. 2011 Aslan burcu,2011 aslan ,2011 aslan burcu özellikleri,

  ASLAN BURCU

  [​IMG]

  Bu yıl, Aslan’lara, maddi alanda rahatlama getirecektir. Yabancılarla ilişkiler ve ortaklıklar, uzun seyahatler, eğitim alanında başarı ve hukuk alanında olumlu gelişmeler de, içinde 6 tutulma barındırdığı için oldukça yoğun olacak bu yılın ana konuları arasında yer alacaklardır. Ocak – Şubat dönemi, günlük işlerde hafifleme, görev ve sorumlulukların paylaşımı, sağlık sorunlarının giderilmesi gibi olumlu etkileri beraberinde getirirken, 4 ve 18 Mayıs tarihleri de kariyer gelişimi açısından büyük önem taşıyacak fırsatları yaşamınıza dâhil edecektir. Eşit derecede önemli başka fırsatları, 29 Ekim – 10 Kasım arasındaki süreçte de karşınızda bulabilirsiniz.
  30 Mart - 23 Nisan, 3 – 26 Ağustos ve 24 Kasım – 14 Aralık dönemlerinde gerileyecek olan Merkür, iletişim kopuklukları, randevuların iptal edilmesi veya unutulması, elektronik cihazların arızalanması gibi olumsuz şartlara işaret edecek. 3 – 26 Ağustos arası döneme, Merkür, Başak burcundan sizin burcunuza gerileyeceği için özellikle dikkat etmeniz gerekecektir.
  1 Haziran tarihi, sosyal alanda prestij artışı getirirken, kendinizi daha sık yeni gruplar içerisinde bulacaksınız. Kalabalıklar arasında öne çıkmak, daha da fazla ilgi ve saygı görmek dönemin olumlu etkilerinden olurken, bu dönem içerisinde başlayacak bir süreç, 10 Aralık yakınlarında, büyük bir dileğinizin de sonunda gerçekleşmesini sağlayıp, 2011’i, yaşamınızın önemli yıllarından biri haline getirebilir.
  15 Haziran tarihi ise aşk ilişkileri ve çocuklarla iletişim gibi konularda sizi zorlayabilir. Kıskançlıklar, anlaşmazlıklar, hatta güç savaşları, aşk ilişkilerine gerilim getirirken, çocukların isyankâr tavırları veya kendi bildiklerini okumaları, yaz döneminde, üzerine düşmeniz gereken sorunlardan olabilirler. Yapıcı tutumlar, anlayışlı yaklaşımlar ve duygudaşlık devreye girerse, 25 Kasım yakınlarında her şeyi tekrar rayına oturtup rahatlayacaksınız.

  1 Temmuz Güneş tutulması da bu yılın zorlayıcı tutulmalarından olacak. Gizli rakip ve düşmanlara dikkat etmenizi gerektirecek bu dönemde, gizlemeye çalıştığınız bazı gerçeklerin açığa çıkması da gündeme gelebilir. Psikolojik baskı hissedenlerin, bu soruna çözüm arayacağı günler, olumlu yönde, kimin gerçek dostlarınız olduğunu görmenizi sağlayacaktır. İleriki günlerde, yaşamınızın herhangi bir alanında ilişki içinde olacağınız insanları seçerken, onların gerçek motivasyonlarını ortaya koyan hareketlerini, mimiklerini ve ifade şekillerini de daha rahat tanıyabileceksiniz.

  Yılın son iki ayı, yaratıcılık ve sanat alanlarında güzel etkiler meydana getirecekler. Sanat eserleri yaratmak, sanatsal hobilerle rahatlamak, problemlere yaratıcı çözümler getirmek ana konular arasında yer almaya başlayabilirler. Kasım sonları ile Aralık başı, çocuk sahibi olmak isteyen Aslan’lara da bir hamilelik haberi getirecektir.
   
Yükleniyor...