2011 balık burcunu neler bekliyor

'Kadınca' forumunda YAREN tarafından 15 Tem 2010 tarihinde açılan konu

 1. 2011 balık burcu, 2011 balık burcu yorumları,
  2011 balık burcunu neler bekliyor?

  2011 yılında balık burcunu neler bekliyor? İşte astroloji uzmanlarına göre 2011'in Balık burcu yorumları;

  Balık burçları yaşamlarında bir kez büyük değişiklikler yapabilecek bir fırsata sahip oluyor.
  2011 yılı en kuvvetli isteğinizi, aşkınızı veya dünyaya duyduğunuz şefkati açıklayabileceğiniz, sahip olabileceğiniz bir yıl. Donuk bir an olmayacak ve karşınıza çıkan yolda ne istediğinizden emin olarak ilerleyeceksiniz.

  Yeni fırsatları kariyerinizdeki kişisel gelişim için sıkı sıkıya yakalacaksınız. Özellikle Nisan ayı civarında vizyonunuzu, hedefinizi açıklarken gücü kolayca elinizde tutatacaksınız.Yaratıcı yönlerinizi, özellikle müzik yeteneklerinizi yeniden keşfetme ihtiyacı duyabilirsiniz. Mistik duyguları etrafınızda toplayacak güç ve ilham kaynağına sahipsiniz. Rüyalarınızı gerçekleştirme, aşk ve sevecenlik yönlerinizi dışarı çıkarma vakti geldi.

  Şiir, kişisel tercihler, lirik yazılar yazmak isteyebilirsiniz. İdealist doğanız size ilham kaynağı olabilir. Sadece yapmak istediğiniz şeye odaklanaın ve yılmamak için gayret edin. Yaşamdaki zorluklar hakkında aydınlanmanız gerekebilir. Detaylara takılmadan ve kritik yapmadan ilerleyin.Çünkü başkalarından çok çok hassassınız , zaman zaman pozitif tarafa geçemediğiniz hissine kapılabilirsiniz. Bu durumlarda biraz kendinize zaman verin, eğlenin ve olayların dışına çıkın. Aşkı yaşama fırsatlarını kaçırmayın.
   
 2. Cevap: 2011 balık burcunu neler bekliyor

  bu yazı 2011 için güvenimi arttırdı:f196::)
   
Yükleniyor...