2011 Boğaziçi Spring Music Fest

'Haberler' forumunda Ezlem tarafından 27 Nis 2011 tarihinde açılan konu

 1. Boğaziçi 2011 bahar müzik festivali
  [​IMG]
  Boğaziçi Spring Music Festivali 2011,Boğaziçi Spring Music Fest 2011 tarihleri,Boğaziçi Spring Music Fest 2011 nerede,Boğaziçi Spring Fest 2011 Programı,Boğaziçi Spring Fest şarkıcıları


  Boğaziçi’nin bahar müzik festivali “Boğaziçi Spring Music Fest” bu yıl ilk kez 5-8 Mayıs tarihleri arasında Boğaziçi Üniversitesi’nde yapılacak.

  Boğaziçi Spring Fest 2011 Programı ise şöyle:

  5 Mayıs, Perşembe

  - Bülent Ortaçgil Akustik Konseri
  Albert Long Hall, 19:30

  Büyük usta Bülent Ortaçgil, Albert Long Hall’un büyülü atmosferinde vereceği akustik konserde, en sevilen şarkılarını sizlerle paylaşacak. Büyük ustanın hafızalara kazınacak bu konseri Boğaziçi’nde uzun yıllar konuşulacak.

  - Boğaziçi Spring Music Fest 2011 Açılış Partisi
  Güney Otopark, 21:30 (Detaylar ve süprizler çok yakında!)

  6 Mayıs, Cuma

  - Cenk&Erdem Söyleşisi
  Öğrenci Faaliyetleri Binası(ÖFB), 18:30

  Büyük ilgiyle takip edilen radyo ve TV programları yapan ünlü ikili Cenk&Erdem, keyifli bir söyleşinin konuğu olarak Spring Music Fest 2011′de olacaklar. Festivalin ikinci günü gerçekleşecek eğlenceli söyleşide Cenk & Erdem sizlerin sorularını kendi tarzlarıyla cevaplayacaklar…

  - Yeni Türkü & Bulutsuzluk Özlemi Otopark Konseri
  Güney Otopark, 19:00

  Festivalin ikinci günü müzik dünyamızın 80’li yıllardan beri en önemli grupları arasında bulunan Yeni Türkü ve Bulutsuzluk Özlemi’nin vereceği konserle gerçek anlamda bir müzik şölenine dönüşecek. Açılışını Boğaziçi Üniversitesi Müzik kulübünün sevilen grubu Vera’nın yapacağı gecede Yeni Türkü; Vira Vira, Aşk Yeniden, Olmasa Mektubun, Fırtına, Telli Turna, Çember, Maskeli Balo, Bana Bir Masal Anlat Baba ve daha birçok efsanelesmiş şarkısını sizlerle birlikte söyleyecek. Ülkemizde çevre duyarlılığını ilk kez müzikle buluşturan, Sözlerimi Geri Alamam, Yaşamaya Mecbursun gibi şarkıları 7 den 70 e herkesın dilinde olan grup Bulutsuzluk Özlemi Boğaziçililere keyifli dakikalar yaşatacak.

  7 Mayıs, Cumartesi

  - Geleneksel BÜMK Taşoda Konserleri
  Güney Meydan, 13:00

  8 Mayıs, Pazar

  -Geleneksel BÜMK Taşoda Konserleri
  Güney Meydan, 13:00
  20 yıldır, Boğaziçi Üniversitesi Müzik Kulübü’nün alamet-i farikalarından biri olan ve Boğaziçi’nin en eğlenceli etkinliklerinin başında gelen BÜMK Taşoda Konserleri, bu baharda da sizi güneş, müzik ve Boğaziçi çimlerinin keyfini çıkartmaya davet ediyor.

  netten alıntı
   
Yükleniyor...