2011 Dünya Güzellik Yarışması

'Medya Bölümü' forumunda EyLüL tarafından 7 Kas 2011 tarihinde açılan konu

 1. Dünya Güzeli Venezuela'dan
  Ivian Lunasol Sarcos Colimenares Dünya Güzeli Seçildi
  Dünya Güzeli Venezuelalı güzel Ivian Lunasol Sarcos Colimenares

  Dünyanın En Güzel Kızı Venezuela'dan

  Türkiye'yi Gizem Karaca'nın temsil ettiği "2011 Dünya Güzellik Yarışması"nı Venezuella'dan Colimenares kazandı.

  Londra'da düzenlenen "2011 Dünya Güzellik Yarışması"nı 21 yaşındaki Venezuelalı güzel kazandı.

  İngiltere'nin başkenti Londra'da bugün düzenlenen "2011 Dünya Güzellik Yarışması"nı 21 yaşındaki Venezuelalı güzel Ivian Lunasol Sarcos Colimenares kazandı.

  Yarışmada ikinci Filipinli güzel Gwendoline Gaelle Sandrine Ruais olurken, dünyanın en güzel üçüncü kızı olarak ise Puerto Riko'lu Amanda Victoria Vilanova Perez seçildi.
  [​IMG]
  Geçen yılın en güzel kızı Amerikalı Alexandria Mills tacını Venezuelalı güzele yarışmanın sonunda devretti. Venezuela açıklanan sonuçla, 6. kez dünyanın en güzel kızının seçildiği ve bu unvanının en fazla kazanıldığı ülke oldu.

  Dünyanın en güzel kızı seçilebilmek için Arnavutluk'tan Zimbabve'ye kadar 113 ülkeden güzel yarışırken, ilk üç açıklanmadan önce ilk 7'ye Kore, Venezuela, İngiltere, Filipinler, Puerto Riko, Güney Afrika ve İskoçya'dan güzeller kaldı.

  [​IMG]
   
 2. Cevap: 2011 Dünya Güzellik Yarışması

  Filipinler2011 2012 Dünya Kainat Güzeli Brezilya ve Ukraynanın finalist olduğu yarışmada Angolalı yarışmacı Leila Lopes “kainat güzeli oldu.
  Brezilyanın Sao Paulo kentinde düzenlenen Kainat Güzeli yarışmasında kraliçelik tacını Angola güzeli Leila Lopes giydi. 25 yaşındaki Lopes2011 2012 Dünya Kainat Güzeli tacını geçen yılın birincisi Ximena Navarretenin elinden aldı. Yeni Kainat Güzeli yarışmanınardından yaptığı konuşmada “Tanrıya beni böyle yarattığı için minnettarım diye konuştu. Yarışmada2011 2012 Dünya Kainat Güzeli ikinciliği Ukrayna güzeli Olesia Stefanko2011 2012 Dünya Kainat Güzeli üçüncülüğü de Brezilyadan Priscilla Machado kazandı. Türk güzeli Melisa Aslı Pamuk ise dereceye giremedi.

  Brezilya'da Güney Amerika'nın en büyük kenti Sao Paulo'da yapılan "Kainat Güzelliği" yarışmasında Angola'lı Leila Luliana da Costa Vieira Lopes birinci seçilerek "Evren tacı" giydi.

  88 ülkeden güzeli eleyen Portekiz asıllı Leila Lopes (25)2011 2012 Dünya Kainat Güzeli tacını geçen yılın Kainat Güzeli Meksikalı Ximena Navarette'den (23) aldı.
   
Yükleniyor...