2011 Ekim Ayı Aslan burcu yorumları

'Kadınca' forumunda Elfida tarafından 18 Eyl 2011 tarihinde açılan konu

 1. Aslan burcu yorumları Ekim 2011
  Ekim 2011 aslan burç yorumları

  Tüm ekim ayı boyunca kişisel konular ve hayatınıza yönelik kararlarınızda güzel etkileşimlere sahip olacaksınız. Romantik fırsatlarınızı çoğaltmak üzere gelen bu gezegenler tam da zamanında yani ekim de yardımınıza koşuyorlar. Bu etkiye sahip olacak tek burç sizsiniz, sevgili Aslanlar...

  Bu yüzden doya doya keyfini çıkarın. İster erkek ister kadın, tüm Aslan’lar bu etkiden yararlanacak 9-15 ekim tarihleri arasında ortaklaşa iş konularında kendinizi şanslı hissedeceksiniz. Çevrenizden istediğiniz desteği görmeniz mümkün. Yine Parasal konularda harcamalarınızı kontrol altına almanız ve elinize geçen finansal geliri ise gerekli yatırımlarda kullanmaya özen göstermeniz faydalı olacaktır.


  22-28 ekim tarihlerinde, seyahatleriniz, medya, eğitim, ulaşım yayıncılık ve dış ortamlara bağlı işleriniz devreye girmeye başlayacak. Yapacağınız yolculuklardan keyif alabilirsiniz, oldukça hareketli ve organizasyonu güzel ailece aktif bir ay sonu geçirebilirsiniz. Özel hayatınızda bazı sorunlar ve hayal kırıklıkları gündeme gelebilir.

  İlişkinizin bozulmaması için verdiğiniz kararları uygulamaktan vazgeçmeler gibi etkiler yaşanabilir!
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 18 Eyl 2011