2011 Ekim Ayı Başak burcu yorumları

'Kadınca' forumunda Elfida tarafından 18 Eyl 2011 tarihinde açılan konu

 1. BAşak burcu Ekim 2011 yorumları
  Başak burcu yorumları Ekim 2011
  Ekim 2011 başark burcu yorum

  ekim ayının başlarında özel yaşantınızda duygusallığınız ve romantikliğiniz fazla olabilir.Süprizlere hazırlıklı olun!Ortaklaşa hareket etmeniz gereken konularda kararsızlıklar yaşayabilirsiniz.

  Seyahat ve iş alanlarınızda şanslı etkileriniz ay içinde etkili olabilir. Arkadaşlarınıza karşı bu dönem alınganlıklardan kaçının. Tüm ay boyunca geri planda kalmanız gereken konularda, yardım işlerinde, yaratıcılığa dayalı alanlarda şanslı etkiler altında olacaksınız. Maneviyatınız kuvvetli ve güçlü olacak, bu yüzden yaşanacak herhangi bir şeyi sorun etmeyecek ve kendi gücünüzden kuvvet alacaksınız.

  Bazı Başaklar yine gizli saklı ilişkilerden ve temaslardan hoşlanabilirsiniz. Geçmiş konu ve olaylar çözülmek ve tatlıya kavuşmak için gündeminize gelebilir.Bu olaylar sizi sadece yıpratır, o yüzden unutmak veya uzak durmak sizin yararınıza olacaktır.Ayrıca ortaklaşa para konuları gündeminizde olacak. Ödemeler ve hesap dengeleri öne çıkabilir.


  ekim sonunda ise, seyahat, uzak yerler, dış koşullar ve uzak akarabalarınız devreye girmeye başlayacak. İş konularında veya sağlık alanlarınızda alacağınız bazı haberler, üzerinizde bu sıkıntı yaratabilir.Ama büyük bir olay ile karşı karşıya kalmıyacaksınız.
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 18 Eyl 2011
Yükleniyor...