2011 Fifa Yenilikleri

'Oyun Bölümü' forumunda Ezlem tarafından 3 Ara 2010 tarihinde açılan konu


 1. Fifa Yenilikleri 2011,Fifa 2011 YeniLikLer ve çıkış tarihi,2011 online oyun yenilikleri ,2011 oyun yenilikleri

  Fifa 2011 YeniLikLer ve çıkış tarihi

  Her sene büyük umutlarla Ea Sportsun geliştirdiği ve yayınladığı FIFA serilerinin bu seneki serisi Fifa 2011 daha piyasaya sürülmeden bir çok kişi tarafından internette aranmaya başladı bile. Geçen seri olan 2010 serisi tam 10 milyon satışın üzerine çıkmıştı ve yetkililer tarafından açıklanmıştı.


  Büyük oynayıcı kitlesine sahip olan Fifa fanları 2011 serisi için çok şanslı. Çünkü bilgisayar ortamından konsollara kayan oynayıcılar için bilgisayar ve Fifa önemsiz oluyordu. Fifayı konsol da oynamak varken bilgisayar da niye oynayasınız ki? İşte bunun için Fifa 2011de kol ile yapabildiğiniz her şeyi klavye üzerinde de yapma şansınız olacak. Bu gerçekten çok iyi bir özellik. Böyle bir özellik olması oyun fanları için inanılmaz iyi olmuş. Konsol da alınan zevk artık bilgisayar ortamında da alınabilecek. Microsoftun oyun konsolunun hangi oyun ya da hangi platformda çalışacağı belli olmamasına rağmen bu sistemin, FIFA 2011tarafından destekleneceği şimdiden biliniyor.Project Natal adı verilen Microsoftun oyun konsolu.  [​IMG]


  Basit şut, orta, taç atışı gibi ara yüzlerin artık 2011 serisi ve daha sonrasında daha iyi olacağını açıklayan EA Sports yetkilileri, en büyük rakipleri karşısında yani PES ve KONAMİ karşısında büyük bir gelişmeyi ve sıçramayı istiyor. Bunu yapmaları da mümkün. Çünkü son teknoloji sayesinde oyun artık oynanabilirlik derecesi yüksek olacak.

  FIFA 2010da istenilen satış rakamının altında kaldıklarını belirten yetkililer bu sistem ile bilgisayar ortamında daha çok oynayıcı hedefliyor. İnsanlar bu durum karşısında hevesli ve oyunun çıkmasını bekliyor. En geç olarak Ekim ya da Kasım olarak çıkış tarihi açıklandı FIFA 2011in. Bu aylarda satışa sürülecek oyun. Oyun çıktığın da nasıl bir teknoloji olduğunu hepimiz göreceğiz.
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 15 Oca 2014