2011 istikbal mobilya

'Ev ve Dekorasyon' forumunda YAREN tarafından 14 Tem 2010 tarihinde açılan konu

 1. 2011 istikbal mobilya modelleri, 2011 istikbal trend, 2011 istikbal kolleksiyonu

  [​IMG]

  İstikbal 2011 yeni koleksiyonunda alışılan istikbal rahatlığının ötesinde, zevkinize her zamankinden daha çok hitap edecek tasarımlarla kolaylık katacak yepyeni fikirler geliştirmiş.

  İstikbal 2011 Modelleri

  Mobilya dünyasında tarz oluşturmada söz sahibi olan ve önemli yer tutan İstikbal grubu 2011 yılı trendi ile önümüzdeki yıl patlama yapmaya hazırlanıyor. Farklı modellerde renk ve tarz olarak önemle takip edilen firmanın modern tasarımları mağazalarda beğeniye sunulmuştur.

  İstikbal 2011 ürün grubunda kanepe ve koltuk ürünlerinden montreal köşe takımı, marsilya köşe takımı, grande koltuk, köşe, family takım, moderno delüxe, köşe, family takım, elitra koltuk takımı, atlanta köşe, maksi takım, pinto delüxe takım, cadorna koltuk takımı, panel mobilya ürün grubunda royal yemek, yatak odası, cadorna yemek, yatak odası, elegant yemek odası baza olarak ta marsilya baza takımı bulunmakta olup, tüketicilerinin göz zevkine ve beğenisine sunuluyor.

  [​IMG]

  Her ürünün kendi renginin ortaya çıkartıldığı tasarım ve modellerle evinize ve kendinize uygun bulacağınızdan eminim. Sizde farklı tasarım ürünlerinin den bütçenize ve evinize en uygun olanı alıp kullanabilirsiniz. Fiyat aralığı tasarımda kullanılan malzemenin kalitesine göre değişmekle birlikte modeller arasında gözle gözükür bir farklılık görülmektedir. Model fiyatlandırmasını alacağınız ürün katalogundan inceleyebilirsiniz.
  [FLV]http://www.istikbal.com/trend2011/i/player/istikbal_Trend2011_1.flv[/FLV]
  Kaynak: istikbal.com​
   
Yükleniyor...