2011 oğlak burcu

'Kadınca' forumunda Ezlem tarafından 25 Oca 2011 tarihinde açılan konu

 1. 2011 Oğlaklar-2011 Oğlak burcu iş hayatı,2011 Oğlak burcu aşk hayatı,2011 Oğlak burcu sağlık
  2011 Oğlak Burcu Aşk; 2011 yılında Koç ve Boğa burçlarında hareket eden Jüpiter size aile ilişkilerinde ve aşk konusunda mutluluk vaat ediyor. Aldığınız kozmik enerji ile mutlu olacağınız bir evlilik yapabilir, evliyseniz eşiniz ile daha iyi anlaşabilirsiniz. Yılın ikinci yarısında bekârsanız aradığınız aşkı bulabilir ve mutluluk duyacağınız ilişkiler yaşayabilirsiniz.


  2011 Oğlak Burcu Eğitim; 2011 yılında yıldızların konumu eğitim alanında size değişik fırsatlar sunuyor. İyi disipline olabilirseniz istediğiniz başarıyı elde edebilirsiniz. Yılın ilk yarısında enerjiniz ev ve aile ile ilgili konulara yoğunlaşırken başarı grafiğinizde düşüş gözlemlenebilir. Yılın ikinci yarısında kendinizi çok iyi ifade edebilir yaratıcılık isteyen çalışmalarda ve sanatsal faaliyetlerde başarılı olabilirsiniz Çeşitli kurs ve seminerlere katılarak bilgi ve becerilerinizi artırabilirsiniz.


  2011 Oğlak Burcu İş ve Para; 2011 yılında yıldızların konumu iş hayatınızda önemli gelişmelere dikkat çekiyor. Sorumluluklarınızın arttığı ve kariyerinizde bir tepe noktasına ulaştığınız bu yıldan sonra geleceğinizi iyi planlamalısınız. Çünkü zirveyi takip eden yıllarda Satürn iniş konumunda olacağı için elde ettiğiniz değerleri korumanız ve toplumdaki yerinizi pekiştirmeniz gerekiyor. Bu yıl Terazi burcunda hareket eden yıldızınız Satürn işte sorumluluklarınızı artırarak sizi zorlarken, Jüpiter size hayatınızı değiştirecek yeni olanaklar sunuyor. Bu etki altında ailenizden aldığınız destek ile işinizde yeni adımlar atabilir ve işinizi genişletme olanağı bulabilirsiniz.


  2011 Oğlak Burcu Sağlık; 2011 yılında önemli bir sağlık sorununuz yok. Yılın ikinci yarısında Jüpiter’in Boğa burcundaki transiti yaşamdan zevk alacağınız ve mutlu olacağınız bir dönemi gösteriyor. Bu etki altında aşırı zevk düşkünlüğünün ve aşırı yapılan her şeyin sağlığınızı olumsuz etkileyebileceğini bilmelisiniz. Yerken, içerken, eğlenirken ölçülü olmalı, kaslarınızı ve eklemlerinizi fazla zorlamamalısınız. Bu yıl özel yaşamınızda ortaya çıkan durumlar, ev ve yer değişiklikleri ve de işte artan sorumluluklar yorucu ve yıpratıcı olabilir.

  2011 Oğlak Burcu Kişisel Gelişim; 2011 yılında aldığınız kozmik enerji ile kendinizi yenileme fırsatı bulabilir ve yaşamınıza yeni bir yön verebilirsiniz. Düşüncelerinizi kariyeriniz ile ilgili konulara yoğunlaştırabilir ve işiniz ile ilgili yeni bilgiler edinebilirsiniz. Yılın ikinci yarısında sanatsal çalışmalarda başarılı olabilir ve adınızı duyuracak yapıtlara imza atabilirsiniz. Hobilerinizle ilgilenebilir, değişik kurslara katılarak bilgi ve becerilerinizi artırabilirsiniz. Katıldığınız kültürel faaliyetler ile içinizdeki sıkıntıları atabilir ve her şeye daha farklı açıdan bakabilirsiniz. Yaşamın farklı zevklerini tadabilir ve duygusal yönden kendinizi çok daha iyi ifade edebilirsiniz.

  2011 Oğlak Burcu Aile; Siz Oğlak’lar ailenize düşkün insanlarsınız. Zaman ve koşullar değişse de siz ailenizden kopmaz ve uzaklaşmazsınız. 2011 yılının ilk yarısında Jüpiter size ev ve aile ile ilgili konularda mutluluk vaat ediyor. Evliyseniz eşiniz ile iyi anlaşabilir ve aileyi mutlu edici gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ailenizin her konuda desteğini alabilir ve aileye yeni katılan birinin varlığından mutluluk duyabilirsiniz. Bu yıl bekâr olanlar aile dostlarının aracılığı ile tanışacakları birinden çok hoşlanabilir ve mutlu olacakları bir evliliğe adım atabilirler. Yaşı genç olanlar yılın ikinci yarısında bebek sahibi olabilirler.

  2011 Oğlak Burcu Arkadaşlık; Sizler son derece güvenilir ve bağlı bir arkadaş olur, yüzeysel sıradan ilişkiler kurmaz ve kalıcı dostluklar istersiniz. 2011 yılının ikinci yarısında aldığınız kozmik enerji ile sosyal yönden aktif hareket edebilir ve yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte gezip eğlenebilir ve yaşamın farklı zevklerini tadabilirsiniz.
   
Yükleniyor...