2011 PMYO Sınav Giriş Yerleri

'Eğitim Merkezi' forumunda ZeuS tarafından 30 Haz 2011 tarihinde açılan konu

 1. PMYO Sınav Giriş Yerleri 2011, PMYO 2011 Sınav Giriş Yerleri, 2011 PMYO Sınav Giriş Yerleri


  [​IMG]

  2011 Polis Meslek Yüksek Okulları Sınav Giriş Yerleri belli oldu.2011 PMYO Sınav giriş yerlerini öğrenmekle ilgili bilgi, bağlantı ve yönergelerin ayrıntıları şu şekilde;

  3 Temmuz 2011 tarihinde yapılacak olan Polis Akademisi Polis Meslek Yüksekokulları Öğrenci Adaylığı Sınavına 2011-PMYO sınavına girecek adaylar sınava girecekleri yer bilgisini gösteren Sınava Giriş Belgelerini TC Kimlik Numarası ve şifreleri ile ÖSYM’nin ais.osym.gov.tr internet adresinden edineceklerdir. Sınava Giriş Belgeleri adayların adreslerine ayrıca gönderilmeyecektir.

  Adaylar internetten edinecekleri bu belgelerin renkli ya da siyah-beyaz çıktılarını ilgili sınavda yanlarında bulundurmak zorundadır. Ancak belgenin arka yüzünde herhangi bir yazı, resim, işaret vb. bulunmamalıdır. İlgili sınava ait Sınava Giriş Belgesiyanında olmayan adaylar sınava alınmayacaktır.

  Adayların sınava girecekleri binaları sınav gününden önce görmeleri yararlarına olacaktır.

  Fotoğraflı ve onaylı Özel Kimlik Belgesi olarak sadece Nüfus Cüzdanı veya Pasaport kabul edilecektir. Nüfus Cüzdanı fotoğraflı ve TC Kimlik Numarası yazılı olmalıdır. Özel kimlik belgesi olarak nüfus cüzdanını veya pasaportunu sınav günü yanında bulundurmayan aday, gerekçesi ne olursa olsun sınava alınmayacak; sınava alınsa bile sınavı geçersiz sayılacaktır.

  Adaylara duyurulur. ​
   
Yükleniyor...