2011 rock'n coke

'Medya Bölümü' forumunda Wish tarafından 8 Şub 2011 tarihinde açılan konu

 1. 2011 rock'n coke ne zaman
  2011 rock'n coke nerede
  Rock'n coke 2011

  [​IMG]

  Coca-Cola tarafından Pozitif organizasyonu ile düzenlenen Rock’n Coke Festivali, yedi yıl önce İstanbul’u dünya festivaller atlasına yerleştirme ve uluslararası standartlarda bir festival yaratma hedefiyle yola çıktı.

  2003 yılından beri, Coca-Cola tarafından Pozitif organizasyonu ile düzenenlenen Rock’n Coke Festivali’nde buluşuyoruz sizlerle. 7 yıldır hep beraber yağmur, çamur, sıcak demeden Türkiye’nin en büyük açık hava festivalini yarattık. Her yıl artan desteğinizle festivali bir şehir ve nesil için hayatın bir parçası haline getirdik. Festival başlamadan önce sitemizde yapılan anketlerle sizlerin de önerileri doğrultusunda, dünyanın ve Türkiye’nin en büyük yıldızlarıyla buluştuk, eşsiz anlara ve unutulmayacak anılara imza attık.

  Bugün artık Rock’n Coke Festivali’nin bu hedeflerine ulaştığını ve müzik alanında bir marka olduğunu görmek bizi mutlu ediyor. Bundan sonra Rock’n Coke Festivali’ni ve müziğe olan desteğimizi farklılaştıracak işlere imza atma zamanı geldi. Rock’n Coke Organizasyon Komitesi olarak başarı çizgisini daima yukarı taşıma, farklılaşma, her alanda yenilikçi ve öncü olma vizyonumuz çerçevesinde Rock’n Coke Festivali için olumlu olacak bir karar verdik. Bu yıldan itibaren Rock’n Coke, iki yılda bir gerçekleştirilecek. Dolayısıyla önümüzdeki ilk festival dünya takvimlerindeki yerini 2011 yılında alacak.

  2011 yılında gerçekleştireceğimiz Rock’n Coke, geçmiş senelere göre pek çok değişiklikle sizlerin karşısında olacak. Festival ruhunu koruyarak, siz müzikseverlerin coşkusunu en üst seviyeye taşıma ve yenilikçi birçok uygulamayı hayata geçirme hedefiyle, içinde bulunduğumuz yılı bu yeni festivalin hazırlıkları ile geçireceğiz ve ekipçe enerjimizi buna yoğunlaştıracağız.
   
Yükleniyor...