2011 Terazi burcu yorumu 2011

'Kadınca' forumunda YAREN tarafından 30 Ağu 2010 tarihinde açılan konu

 1. 2011 Terazi Burcu,Terazi Burcu 2011 Yorumları,2011 de terazi Burcunu Neler Bekliyor,2011 terazi Burcu Falı,

  Sevgili Terazi; Nasıl hareket etmen gerektiğini iyi biliyorsun. Bu yıl cambaz ipinde yürüyeceğin bir yıl olacak. Zamanı farklı insanlara ayırmak ve yeni fikirleri değerlendirerek uygulama konularında oldukça yeteneklisin. Kariyerindeki çoğu kez ödüllendirilen kişisellik ve profesyonellik, zor projelerde farklı başarılar getirecek.

  Hak edilen bu takdir aşk, saygı ve yükselen enerji ile 2011'de yeni fırsatlar için üstünlük sağlayacak. Belki bu halka açık bazı şeyler yapman için doğru zaman olabilir. İletişimini güçlendirmek için çok zaman harcadın ve derin birikimini, etkileyici kişisel değişimini deneme şansın olabilir. Önemli şeyleri anlaşılır bir şekilde açıkça söylediğin için insanlar seni dinler. Bunların sonucunda kendini halkın aşırı ilgisi karşısında bulman olası.

  Ailene olan ilgin bu yıl daha güçlü olacak. Ailenle ve köklerinle gurur duyuyorsun. Doğal olarak çok yumuşak kalplisin karşılık beklemeden, onlar istemeden bazı şeyleri yapıyorsun - bunun sonuçlarını alıyorsun. Doğal halin insanlara güven ve kararlılık veriyor ve onları kendi yaşamlarında daha başarılı yapıyor.

  Kısa geziler ve sehayatler bu yıl ilgini çekecek ve sana dinlenme, tazelenme fırsatı verecek. Farklı işlerin değerini biliyorsun ve değişim konusunda iyimsersin. Şimdi ideal vizyonunu ve harika hayal gücünü kullanarak yeni prjeler yaratmaya başlayabilirsin.Bu sırada derin kaynaklarından ve deneyimlerinden yararlacaksın. Bu yıl yaratıcı yazıların büyük kazançlar getirebilir.
  Alıntı
   
 2. Cevap: 2011 Terazi burcu yorumu 2011

  Pek yazarlık yeteneğim yok ama 2011 de iş ve kariyer yönünden beklentilerim çok. E falımda bunuı onaylarcasına güzel şeyler söylemiş :f40: Hadi bakalım hayırlısı
   
Yükleniyor...