2012 Bahar Makyaj Modası

'Kadınca' forumunda Belinay tarafından 10 Mar 2012 tarihinde açılan konu

 1. [​IMG]

  Bahar Makyaj Modası
  Baharda Makyaj Modası

  2012 Bahar Makyaj Modası 2012 ilkbaharı, canlı ve parlak renklerin, uçuş uçuş modellerin hüküm sürdüğü bir sezon olacak. Bu bahar, uçuk yeşillerden canlı sarılara, deniz mavisinden mercan kırmızısı ve mora, pastelden göz alıcı tonlara rengarenk geçecek.

  Göz alıcı renklerin uyumu ile belirgin dudaklar Göz alıcı ve dikkat çekici denilince, ilk olarak aklımıza kırmızı ve kırmızı ailesinden olan borda renkleri geliyor. Senelerdir popülerliği ve modası geçmeyen bu renkler, bu sene ki özel davetlerde ve romantik gecelerde de en çok tercih edilen renkler olacak gibi görünüyor.

  Son yıllarda ön planda olan teninizden birkaç ton daha koyu ürünlerde ya da daha açık ürünlerle yüzü şekillendirme artık yerini pembe yanaklara bıraktı. Ama niyetiniz, pembe bir allıkla al yanaklı bir etki yaratmak yerine yüzünüzü şekillendirmek olmalı. Tercihiniz krem allıklardan yana olsun.

  Çarpıcı kirpikler 60′lı yıllara gönderme yapan bir etki için ki sezonun en popüler görünümü kesinlikle maskarayı dilediğiniz kadar abartabilirsiniz. Hem üst, hem de alt kirpiklere birkaç kat maskara uygulayın kirpiklerinizin topaklanmasından çekinmeyin.

  Uzun kirpikler ve kocaman bakışlar için en etkili yöntem birkaç kat siyah maskara uygulayıp sonra da kirpiklerinizi kirpik tarağıyla taramaktır.

  Dumanlı bakışlar Bu sezon siyah yerine kahverengi far kullanarak daha taze ve modern bir etki yaratın. Üstelik bu renk bu sezon çok moda olan çarpıcı dudakları mükemmel bir şekilde dengeliyor.

  Siyah gözler ve koyu renk dudakların abartılı bir etkisi olacaktır. Göz kapağınıza açık kahve tonlarında bir krem far uygulayın.
   
Yükleniyor...