2012 Boğa Burcu İş Hayatı

'Kadınca' forumunda ZeuS tarafından 2 Ara 2011 tarihinde açılan konu

 1. Boğa Burcu İş Hayatı 2012
  boğa burcu 2012 iş hayatı
  2012 boğa burcunu neler bekliyor

  2012 Boğa Burcu İş Hayatı


  Yılın ilk zamanlara var olan işinizde pek fazla bir değişim yok. Nisan sonu gibi uzun zamandır sürdürdüğünüz projenizin önüne engeller çıkacak ama moralinizi bozmayın sonrasında planlarınızı gerçekleştirme şansı doğacak. Haziran gibi parasal konularda parlak bir dönem olacak. Bazılarınız ağustos sonu eylül başı gibi iş değişikliği yapabilir.Ancak hemen söyleyelim bu değişim sizi memnun edecek yada uzun zamandır istediğiniz bir iş olacak. 2012 yılında, iş ortamınızın hızlı bir değişiklik geçirebileceğini söyleyelim. Çalışma yöntemleriniz, iş yeriniz değişebilir. Bu alanlarda daha özgür olabilir ve tek başına çalışma imkânı da elde edebilirsiniz. Size özgü, daha bağımsız karar verip hareket edebileceğiniz işler içinde olabilirsiniz. Bu arada kişisel düzeniniz, hayat biçiminiz de değişebilir. Bu yıl ortak iş yapanlarınız varsa ortaklarıyla sorunlar yaşayabilir. Bazı ortaklıklar bitebilir. Özellikle yılın ikinci yarısı evinizden veya işinizden ayrılabileceğiniz gibi, yeni bir işe, yeni bir eve geçebilir veya evinizle ilgili bir tadilat işine girişebilirsiniz. Haziran'a kadar olan dönemde iş, ev ve ailenizle ilgili hareketli gelişmelere açık olacaksınız. Şunu belirtmekte fayda var özellikle başka bir şehre taşınmak isteyenler bu isteklerini hazirandan sonraki dönemde gerçekleştirebilirler.
  Ağustos-Eylül arası sorumluluklar söz konusu olduğunda mücadele etmeyi unutmayınız. Pes ederek geri çekilmek, problemlerden kaçmak çözüm değil. Unutmayın.
  Ekim – Aralık arasında masraflarınızı daha iyi kontrol etmeye bakmalısınız. Bu dönemde ekstra harcamalar yüzünden bütçeniz sarsılabilir ve parasal alanda güvensizlik yaşayabilirsiniz.
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - 2012 Boğa Burcu
 1. EyLüL
  Yanıt:
  0
  Gösterim:
  2,152
 2. Bella
  Yanıt:
  0
  Gösterim:
  1,381
 3. Merve
  Yanıt:
  0
  Gösterim:
  1,856
 4. EyLüL
  Yanıt:
  0
  Gösterim:
  1,282
 5. eftelya
  Yanıt:
  0
  Gösterim:
  1,713