2012 Boğa Burcu Yorumları

'Kadınca' forumunda EyLüL tarafından 3 Ara 2011 tarihinde açılan konu

 1. 2012 Boğa Burcu Yorumunuz


  2012 Boğa Burcu Yorumu

  2012 yılı, Boğa burcundakilerin dayanıklılığını test edecek. Kariyerinizde yeni bir sayfa açılabilir, ancak mücadele etmeniz gerek. Aşk hayatında ise hem çatışma hem tutku var

  2012′de sizi neler bekliyor hepbirlikte öğreniyoruz..

  Satürn size geleceğe ait planlarınızda somut ilerlemeler, grup çalışmalarında uzun vadeli düşünme ve sebat getiriyor. Böylece ortaklaşa işlerde de ilerleme imkânı bulacaksınız. Kişiyi zorluklarla terbiye eden bir gezegen olan Satürn, yılın 2. yarısında burcunuzla zorlayıcı açı yapacak. Ailevi konularda sorumluluk gündeme gelebilir. Mars da yeni başlangıçlar için cesaret getiriyor.
  Bu yıl da burcunuzla uyum içinde olacak olan Uranüs, özellikle 23-30 Nisan doğumlu Boğalara değişim arzusu getiriyor. Hayatınızı yeniden şekillendirmeye açık durabileceksiniz. Hayat görüşünüzü yenileyebilirsiniz.
  Neptün ise zorlayıcı bir açıda bulunuyor. Özellikle 4-8 Mayıs doğumlu Boğaların, Neptünün zayıflatan enerjisine daha fazla özen göstermeleri gerekiyor. Bugünlerde doğanlar kendilerini zinde hissetmeyebilirler.

  Şanslı alanlar
  Bu yıl Jüpiter size doğrudan destek vermiyor ancak 26 Ekime kadar Terazi burcunda kalarak iş ortamında pozitif koşullar, kendinizi geliştirebileceğiniz, yeteneklerini arttırabileceğiniz olanaklar sunmakta.
  Kısaca bu yıl, gevşemek ve keyif açısından çok rahat bir yıl olmayabilir. Ancak 26 Ekim sonrasında şansınız özellikle evlilik, anlaşmalar ve ortaklaşa konular açısından daha fazla hareketlilik kazanmış olacak.

  Mücadele alanları
  Satürn size, özellikle 16 Temmuzdan sonra iş hayatında yeni bir dönemebaşlama imkânı verecek. Ancak koşulların çok parlak olduğunu düşünmemelisiniz. Sebat göstermeli ve bu dönemde yaptığınız işlerin ancak ilerisi için güçlü bir temel teşkil edeceğini düşünmelisiniz.
  Özellikle Marsın geri gideceği dönemde biraz bocalayabilir ve kendi kendinizi daha fazla hırpalayabilirsiniz. Ayrıca Mars, 20 Mart – 1 Mayıs tarihleri arasında da iş hayatında rekabetin çok daha fazla yükseldiği bir dönem getirebilir. Bu dönemde, iş hayatında yoğun çalışma başarı getirebilir ama bu arada oldukça zorlanabilirsiniz.

  Aşk ve İlişkiler

  Boğa Kadını
  Yavaş ve huzur vericidir ama güçlü bir dişilik sergiler. Dürüsttür, düşündüğünü söyler ve yapar. Kıskançtır. Cinsellikte güçlüdür. Tensel zevkleri gelişmiştir.
  Venüs ve Marsın burcunuzla uyumlu olduğu dönemlerde aşkta daha kolay mutlu olabilir, hayattan zevk alabilirsiniz. Bu yıl Mars, 6 Şubat – 20 Mart ve 1 Mayıs – 12 Haziran dönemlerinde burcunuzla uyumlu açıda olacak. Bununla birlikte, 20 Mart – 1 Mayıs tarihleri arasında ilişkiler, evlilik ve aşk hayatında daha fazla huzursuzluk ve çatışma yaşayabilirsiniz.

  Boğa Erkeği
  Boğa erkeklerinde son derece maskülen, ağır kanlı ama fiziksel açıdan çekici özellikler vardır. Güçlü, sessiz ama aynı zamanda romantik de olabilir. Aşkta sadıktır. Bir bakıma masallardaki güçlü şövalyeyi andırır.
  Bu yıl 9 Ocak – 2 Şubat, 15 Nisan – 10 Mayıs, 23 Temmuz – 17 Ağustos dönemlerinde aşk hayatınızda daha fazla ateş ve tutku söz konusu. Bu arada, 1 Ekim – 15 Aralık tarihleri arasında ilişkilerinizde daha ılımlı ve uzlaşıcı olmaya bakmalısınız.

  2012′de en iyi ilişkiler: Boğa – Oğlak
  2012′de en zor ilişkiler: Boğa – Akrep

  İş ve Para
  Bu yıl maddi konularda daha tutumlu olmalısınız. Özellikle yılın ikinci yarısında daha fazla mücadele olacağı için birikimlerinizi korumalısınız. Yılın ilk yarısı ise, maddi konularda genel bir denge ve tatmin getirebilir. İş hayatında, 20 Mart- 1 Mayıs arasında çok daha fazla azim göstermelisiniz.
  Kariyer hayatınızda önemli değişikliklerin eşiğinde olabilirsiniz. 7 yıl önce başlatmış olduğunuz işlerin test edileceği bir dönemdesiniz. Ayrıca yılın ikinci yarısında ev ve yerleşimle ilgili olaylar da size önemli sorumluluklar getirebilir. Marsın geri harekette olacağı dönemlerde yeni kararlar alsanız bile bunları hemen uygulama imkânı bulamayabilirsiniz. Bu dönemde ikili ilişkiler, ortaklıklar gerginlik unsuru olabilir. Jüpiter ise özellikle ofis ortamında yenilenme ve yeni teknikler getirebilir.

  Sağlık
  Ancak 16 Temmuz sonrasında kendinizi aşırı zorlama ve artan sorumluluklar yüzünden bedeninize yeteri kadar özen gösteremeyebilirsiniz. Ayrıca Marsın sert açıları altında da sağlığınıza daha fazla dikkat etmelisiniz. Bu dönemler 20 Mart- 1 Mayıs ve Marsın burcunuzda geri gideceği 1 Ekim – 15 Aralık arasıdır.
   
  Son düzenleme: 14 Oca 2013
Yükleniyor...
Benzer Konular - 2012 Boğa Burcu
 1. EyLüL
  Yanıt:
  0
  Gösterim:
  2,152
 2. Bella
  Yanıt:
  0
  Gösterim:
  1,380
 3. Merve
  Yanıt:
  0
  Gösterim:
  1,856
 4. EyLüL
  Yanıt:
  0
  Gösterim:
  1,282
 5. eftelya
  Yanıt:
  0
  Gösterim:
  1,713