2012 Dacia Modelleri

'Resimli Konular' forumunda EyLüL tarafından 5 Ara 2011 tarihinde açılan konu


 1. 2012 Dacia Modelleri Resimleri

  2012 Dacia Modelleri Özellikleri
  Daha fazla iç hacim, daha fazla hayat
  Daha fazla iç hacim, tasarım, erişim, rahatlık ve her zaman dikkat çekici bir fiyat-kalite oranı: İşte yeni Dacia Logan. 5 rahat oturma yeri ve geniş hacimli bagaj bölümü ile cömert ve olağanüstü bir yerleşim alanı sunuyor. Üç yetişkinin kolayca yerleşebileceği arka koltuklar, genişlik ve yükseklikte maksimum ölçüleriyle size rahatça hareket özgürlüğü sağlıyor. Ailenizin tüm üyelerinin bagajları için kendi kategorisinin en genişi; 510 litre iç hacme sahip!

  Dacia Loga.jpg

  Konforlu ve rahat seyahatler

  Klasik otomobillerde hiçbir zaman yer fazlası bulunmaz. Oysa Dacia Logan büyük düşünmeyi seçti. Oturma bölümü size 5 adet gerçek yer sunuyor. Arkadaki yolcuların en rahat şekilde seyahat etmeleri için cömertçe tasarlanmış yükseklik ve genişliğe sahip. Ayrıca 510 litre hacmindeki geniş bagaj birçok büyük eşyanın yerleştirilmesine imkân sağlıyor. Alışveriş, iş seyahatleri, aile tatilleri Dacia Logan hayatınızın her alanında size fazlasıyla yer sağlıyor.

  Tam anlamıyla güvenli

  Yol tutuşu, koruma, dayanıklılık Dacia Logan hiçbir şeyi tesadüfe bırakmaz. Modern ve geniş hacmi ile, size maksimum güvenliği sağlamak üzere tasarlanmıştır. İster benzinli ister dizel motora sahip olsun, düşük kullanım giderleriyle her şartta güvenilirlik ve gerçek bakım kolaylığı sağlar. ABS ve Acil Fren Yardımcısı (opsiyonel) Dacia Logana mükemmel yol tutuş sağlar ve kısa mesafelerde durmayı garanti eder. Yolcular üç noktadan bağlantılı kemerlerle, her koltukta bulunan kafalıklarla ve sürücü ile ön yolcu hava yastıklarıyla (opsiyonel) korunurlar. Dacia Loganda tam anlamıyla güvendesiniz!

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]


  [​IMG]
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 2 Şub 2014

Yükleniyor...