2012 Takı Tasarım Modelleri

'Güncel Bilgiler' forumunda EyLüL tarafından 3 Ara 2011 tarihinde açılan konu 1. 2012 Takı Modelleri ve Çeşitleri

  2012'ye sayılı günler kala birbirinden güzel takı modelleride yüzünü göstermeye başladı sevgili bayanlar bu sayfamızda sizlere 2012 yılına özel birbirinden şık ve gösterişli Takı modellerini bir araya getirmeye çalıştık işte sizlerle 2012 Takı Modelleri
  Kadınların şıklığını harika bir şekilde tamamlayan takılardan daha değerli bir şey yoktur. Bir takı, pek çok aksesuarın yapamadığını yapabilecek zarafeti sağlar. Bu sebeple bayanlar, takıları olmadan kendilerini eksik hissedeler.


  [​IMG]

  Takı modası her yıl kıyafet modasından ayrı olarak kendi içinde şekillenir. Son birkaç yıldır değerli ve şifalı taşlarla bezeli olan takı modelleri moda olmuş durumda. 2012 model takılara baktığımızda da yine geleneksel çizgiler göze çarpıyor.

  [​IMG]

  Kolye, küpe, künye ve broşlardan oluşan takı seti, bayanların en değerli aksesuarları arasındadır. Yeni sezon takılar detaylı olarak incelendiğinde Osmanlı esintilerini görmek mümkün. İri ve göz alıcı değerli taşlarla süslü yüzükleri parmaklarda oldukça ihtişamlı duracak.Kolyelerde de büyük modeller daha çok üretilmiş. 2012 takı modellerinde geçen yıların aksine takım halinde kullanılma alışkanlığından vazgeçilmiş.

  [​IMG]

  Küpe, yüzük ve kolye olmak üzere birbirinin yanışı olan takımlar yerine birbirinden model ve renk bakımından farklı tasarımlara gidilmiş. Gümüş, takılardaki ağırlığını yine koruyor ancak 2012 takılarında parlak gümüş yerine eskitilmiş gümüş tercih edilmiş. Böylece geleneksel motifler takılardan kendisini daha iyi gösteriyor.

  Kadınların vaz geçilmez aksesuarı olan takılarda şekil olarak yeni trend daha sivri ve keskin çizimler. Geometrik şekillerden üçgen de 2012 takılarının şekillerine damgasını vurmuş gibi görünüyor.


  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 1 Şub 2013