2012 Toyota Yaris Fiyatı Resimleri

'Güncel Bilgiler' forumunda Violet tarafından 18 Nis 2011 tarihinde açılan konu

 1. 2012 Toyota Yaris Fiyatı Resimleri,

  Japonların bana göre dünya pazarındaki en iddalı markası olan Toyota geçtiğimiz yıl geri çağırdığı araçlarla güven kaybına uğramış gibi görünsede bu olay müşterilerde ters etki yaratarak olumlu karşılanmıştır.

  İlginç reklamlarını televizyonlarda sık sık gördüğüm Toyota çok sevilen modeli “Yaris”i 2012′de yenilenmiş bir kasayla piyasaya sunacak. Bu yeni modelin fiyatlarını otomobil pazarda boy gösterdiğinde Toyota‘nın sitesinde bulabilirsiniz.

  Toyota’nın bazı ülkelerde Vitz ismi ile satışa sunduğu ülkemizde Yaris olarak satışan model ile ilgili ilk detaylar basınla paylaşıldı. 3885 mm uzunluğu ile küçük sınıf araba sınıfında başarılı bir satış grafiği çizen Yaris, 2012 yılına dahada iddialı bir versiyon ile geliyor. 2012 Toyota Yaris, daha kaliteli ve daha güçlü. İlk baktığımızda mevcut ve daha önceki versiyonlarda olan Yuvarlak hatların yerini keskin hatlara bıraktığını görüyoruz. Toyota’nın diğer modellerinde de görmeye alıştığımız bu tasarım anlayışının yeni Yaris ‘i daha çevik ve zarif gösterdiğini belirtebiliriz.

  Toyota tarafından yapılan açıklamada 2012 Yaris için geliştirilmiş koltuklardan daha kaliteli malzeme ve işçilikten bahsediliyor. Aynı zamanda arabanın HDD navigasyon gibi sahip olduğu teknolojik özellikleri ile seleflerine üstünlük kuracağı belirtiliyor.

  2012 Toyota Yaris, üç farklı motor seçeneği ile satışa sunulacak, bunlardan birincisi 1.0 litrelik 68 beygir gücündeki versiyon, ikincisi 1.3 litrelik 93 beygir gücündeki versiyon, üçüncüsü ise 1.5 litrelik 107 beygir gücündeki versiyon. Üçüde benzinli olan motor seçenekleri bir şehir arabası olarak tanımlayabileceğimiz yeni Yaris için uygun olarak nitelendirilebilir. Bunlara ek olarak 1.3 litrelik motora sahip olan versiyonun Toyota’nın Dual VVT-i (Dual Variable Valve Timing-intelligent) motor yapısına sahip olacağı ve ekonomi isteyenler için iyi bir alternatif olacağı belirtiliyor, çünü bu motor ile yeni Yaris 100 km karma mesafede sadece 3.8 litryakıt tüketiyor.


  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
Yükleniyor...