2013 Ocak Ayı Aslan Burcu Yorumları

'Kadınca' forumunda EyLüL tarafından 27 Ara 2012 tarihinde açılan konu

 1. Aslan Burcu Ocak Ayı 2013 Yorumları


  Sıkıntılı zamanlar için tasarrufta bulunmak amacıyla neler yapabileceğinizi düşünün çünkü Mars 23 Ocakta gerileme dönemine girerek 3 Temmuza kadar pratik Başak ve Kaynaklara ilişkin 2. Evinizde kalıyor. Ama size akan parayı kuruşu kuruşuna hesaplamanız, eğer büyük resmi görmenizi engelliyorsa doğru bir strateji değil. Neyse ki şimdi güvenilir bir yardım alıyorsunuz çünkü hırslı Satürn ve hayalperest Jüpiter 10 Ekime kadar tam olmayacak bir üçgen açıya giderek daha fazla yaklaşarak, hayallerinizi gerçekleştirmek için sağlam bir strateji kurmanızı sağlıyorlar.

  Kaynaklarınızı çoğaltmaya ne kadar erken başlarsanız o kadar iyi olur ve Merkür 7 Ocakta Satürn-Neptün üçgen açısıyla bağlantı kurduğunda işe koyulabilirsiniz. 9 Ocakta iç gözlemle ilgili Yengeçte bulunan Dolunay Sırlara ilişkin 12. Evinizde parlayarak, eylemlerinizi başkalarına kanıtlamaya ihtiyacınızın bulunmadığını size hatırlatıyor. İşlerle ilgilenmeniz sizin için kritik bir öneme sahip ama bütün planınızı açığa vurmanıza gerek yok. Ayın ortası borçlarınızı ötelemek ya da gelirinizi arttırmak için ek iş alarak finansal gündeminizi ilerletmek için mükemmel bir zaman. 12 Ocakta ki proaktif Güneş-Mars üçgen açısının hemen ardından 13 Ocakta zenginleştirici Venüsün Satürnle üçgen açısı ve Neptünle kavuşumu sayesinde mali zorunluluklarınızla ilgilenmek için üzerinizdeki baskı artıyor.

  Başkalarının size söylediklerindeki gerçek payını kabul edin, gayretle çalışmaya başlayın ve 23 Ocakta İlişkilere ilişkin 7. Evinizde Kova burcundaki Yeniaya kadar giden kargaşalı ve stresli günlerde sakinliğinizi koruyun. Jüpiter ve Satürne Aydan gelen kare açılar, kendi değerlerinizle bir dostunuz ya da partnerinizin değerleri arasında dengeyi ararken daha işbirlikçi olmanın faydalarını size öğretebilir.


  Rezzan Kiraz
   
Yükleniyor...