2013 Terazi Burcu Yorumu

'Kadınca' forumunda EyLüL tarafından 20 Ara 2012 tarihinde açılan konu

 1. Terazi Burcu Yorumu 2013


  Terazi burcuna sahip olan kişileri 2013 yılında Jüpiter tarafından yüksek bir enerji sağlanacaktır. Bu dönemde sizin için iyimserlik, gününüze uygun davranışlar, düşünceli bir kişilik ve saygılı bir insan olmanızı sağlayacak olan Jüpiter bu enerjiyi size sürekli olarak sunacaktır.

  Jüpiter in sağlamış olduğu enerjiden dolayı da karşınızdaki kişilere karşı güçlü bir sezgi gücünüz ortaya çıkabilir Bu sayede neredeyse tüm olayları anlayacak ve zihninizin olgunluğuna vardığını hissedeceksiniz.

  Bu yıl terazi burçları yine ilişkilerinizde ve karşınızdaki kişiyi anında etkileyip baştan çıkartmakta çok etkili biri olacaksınız Bu yıl aşkta kendinizden geçmeye ve çok mutlu olmaya çoktan hazır gibisiniz. Bu davranışınızın size bu dönem içersinde birçok aşk fırsatını yakalamanızı sağlayabilir.

  Fakat bu aşkların pek uzun ömürlü olacağı söylenemezBu ilişkilerinizde ya aldatacaksınız ya da karşınızdaki tarafından aldatacaksınız Bu durumu sezgilerinizle rahatlıkla öğrenebileceksiniz. Başkalarının dile getiremedikleri beklentileri onlara sunmada terazi burçlarının üstüne pek fazla kimse bulunamayacaktır.

  Kendinizi daha iyi anlayabilmek için aşka teslim olmak gerektiğini düşüneceksiniz Sanatsal yeteneklerinizi fark edeceksiniz ve yaratıcılığınızı daha da ileriye taşıyacaksınız Aynı zamanda erotizm duygunuzda sürekli olarak artarak devam edecektir.Bu dönemde kandırılması çok kolay bir kişi haline gelebilirsiniz.
  Bu dönem içersinde çok pasif biri kalacağınızdan dolayı da bir ilişkiye veya maceraya çok kolay sürüklenebilirsiniz
   
Yükleniyor...