2015 Terazi Burcu Aşk Hayatı

'Kadınca' forumunda Burcu tarafından 5 May 2015 tarihinde açılan konu

  1. Terazi burcu, Mayıs 2015'te hayatınıza yeni insanlar girecek ve bu kişilerle sürekli olarak fikir alış verişi yapacaksınız. Yaratıcılığınız üst seviyelere ulaşıyor ve bu sayede istediğiniz kişileri etkileyebilecek, bulunduğunuz ortamda daha fazla ön plana çıkabileceksiniz. Düşünceleriniz sürekli olarak değişim gösteriyor ve bu durum karşı cinsin ilgisini çok fazla çekecek. Mayıs ayının ilk günlerinden itibaren Venüs'ün güçlü etkisini hissetmeye başlayacaksınız.

    Özellikle entelektüel açıdan size getiriler sağlayacak birliktelik kurabilirsiniz. Bu dönem içerisinde karşınıza çıkan aşklar, her anlamda sizi yukarılara taşıyacaktır. Birliktelik konusunda bir takım kararsızlıklar söz konusu olabilir ve bu gibi durumlarda yakın arkadaşlarınızın düşüncelerine önem vereceksiniz. Siz, herkes tarafından sevilen ve herkese değer veren bir kişiliğe sahipsiniz. Bu nedenle çevreniz fazlasıyla geniştir.

    Bu dönem içerisinde kimi zaman arkadaşlığı aşk ile karıştırabilirsiniz. Aynı zamanda birlikte okuduğunuz kişiyle duygusal yakınlaşmalar söz konusu olabilir. Kuracağınız birliktelik uzun süreli olacaktır. Bazı Terazi burcu insanları Mayıs ayı içerisinde sürpriz evlilik kararı alabilir. Yanlış kararlar alamaya müsaitsiniz ve evliliğinizin boşanma ile sonlanmasını istemiyorsanız, dikkkatli olmalısınız.
     
Yükleniyor...