2016 Sandalye Giydirme Modelleri

'Kadınca' forumunda Habibe tarafından 18 May 2016 tarihinde açılan konu

 1. 2016 Sandalye Giydirme Modelleri
  Özel gün ve gecelerin son yıllardaki konsepti olarak karşımıza çıkan sandalye giydirme 2015 yılında yükselişini sürdürecek gibi görünüyor. Farklı renklerle hazırlanmış cıvıl cıvıl sandalyeler bulunduğu mekana ayrı bir hava katıyor ve misafirler için gerçekten güzel bir sürpriz olabiliyor.

  Özellikle Düğün-nişan törenlerinde sıkça karşımıza çıkan sandalye giydirme sanatı bunları dışında doğumgünü,yılbaşı, mezuniyet partilerinde, ailecek gidilecek yemekler için seçilen mekanlarda da tercih ediliyor.

  Konsepte göre farklılık gösteren süslemelerde genellikle renkli tül kumaşlar ve kurdelalar kullanılırken, canlı çiçek, denizyıldızları, midye kabukları ve ilginç aksesuarlarla görsellik zenginleştirilebiliyor. Konseptin tamamıyla uyumlu sandalye kılıfları kişinin tarzına ve hedefine yönelik olarak da hazırlanabilir. Organizasyonlarda tercih edilen bu yöntemde genellikle beyaz saten kumaşlar üzerine renkli kumaşlar(organze, tül vb) bağlanarak hazırlanır ve farklı aksesuarlar kullanılarak (çiçek,boncuk, kurdele vb) zenginleştirilir.

  Masa düzeni kadar dikkat çeken sandalye süslemeleri mekanın şıklığını bir kat daha arttırmayı amaçlamış ve oldukça da başarılı olmuştur. Saten kumaşlarla sarıp sarmalanan, üzerine farklı dekoratif aksesuarlar uygulanan sandalyelerde farklı modeller bulmak mümkün. Bizlerde sizler için farklı birkaç modeli bir araya getirdik. [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
   
Yükleniyor...