2017 Alyans Yüzük Modelleri

'Kadınca' forumunda Habibe tarafından 18 May 2016 tarihinde açılan konu

 1. 2017 Alyans Yüzük Modelleri

  Ömür boyu beraberlik için atılan imzalara şahitlik eden alyanslar her yeni yılda yeni bir model olarak karşımıza çıkıyor.

  Hem kadınların hemde erkeklerin hayatlarında en önemli yere sahip olan alyanslar ilerleyen zamana ayak uyduruyor. Taşlarla, işlemelerle ve renklerle süslenen alyanslar özellikle bayanların büyük ilgisini çekiyor.

  Bildiğiniz gibi geçtiğimiz yıllarda tek taşlarla kombinlenerek birleştirilen alyanslar bu sene genellikle taş ve işleme ağırlıklı. Eğer sadelikten yanaysanız sizin içinde birbirinden güzel alyanslar mevcut. Renkli kişiliğinizi renkli alyanslar ile süslemek isteyenler için ise iki renkli ya da üç renkli alyans modelleri üretiliyor.

  İşçilikte hayal gücünün konuştuğu alyansları isterseniz küpe ve kolyesi ile birlikte takım olarak almanıza da imkan var. Yada özel tasarım olduğu için biraz daha pahalı olan üzerine istediğiniz deseni, harfi ya da simgeyi işlettirerek size özel olan bir sembolü alyanslarınızda sonsuzlaştırabilmeniz mümkün.

  Taş işlemeler göz kamaştıran bir ustalıkla alyanslara yerleştiriliyor ve tercih yapmanızı bir hayli zorlaştırıyor. 2015 yılının en güzel modellerinden seçtiğimiz aşağıdaki görselleri inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz.  [​IMG] [​IMG] [​IMG]
   
Yükleniyor...