28 Temmuz Günlük Burç Yorumları

'Kadınca' forumunda EyLüL tarafından 28 Tem 2012 tarihinde açılan konu

 1. Günlük Burç Yorumları 28 Temmuz 2012  28 Temmuz Cumartesi Günlük Burç Yorumları

  28 Temmuz 2012 Cumartesi gününe özel günlük burç yorumlarınızı merak ediyorsanız Bugünün Günlük Burç Yorumları sizlerle.

  28 Temmuz Koç Burcu Yorumu
  İç dunyanızda var olan sorunları dışarıya yansıtmamanız hayatınızın düzene girmesi ve istediginiz mutlulugu yakalamanız için ciddi bir handikap oluşturuyor. İlişkinizi düzeltmek istiyorsanız daha açık olmalı ve ona ilginizi göstermelisiniz. Bu şekilde karmaşalardan kurtulmuş olabilirsiniz.

  28 Temmuz Boğa Burcu Yorumu
  Duygusal açıdan olumlu etkiler altında olacaksınız ve hoşunuza gidecek bazı heyecanlar yaşayabilirsiniz. Alacağınız haberler ve bazı gelişmeler sizi heyecanlandıracaktır. önümüzdeki günlerde büyükçe bir masrafa girebilirsiniz. Bunun hazırlığını yapmanız gerekiyor. Bütçenizi iyi dengeliyor genellikle para sıkıntısı çekmiyorsunuz.

  28 Temmuz İkizler Burcu Yorumu
  Bugun gelişen olayların ardından kendinizle başbaşa kalmak isteyebilir ve ertelediğiniz şeylerin olmadık zamanda sizi sıkıntıya soktuğu gerçeği ile yüzleşebilirsiniz. Sosyal cevre acısından bazı insanların tepkileri sizin bazı gerçeklerle yüzleşmenize neden olacak. Sağlık açsından da küçük bir dirençsizlik sizi korkutabilir.

  28 Temmuz Yengeç Burcu Yorumu
  Zihninizi çok iyi kullanmanıza rağmen bazı huzursuzluklar yaşayabilirsiniz. Karamsar düşüncelerden uzak durun. Son zamanlarda duygusal anlamadaki karmaşalar kafa karışıklığına ve kendinize güvenin eksikliğine neden olmuş gibi. akın zaman içerisinde iş hayatında bir projenin sona ermesi kafanızı rahatlatabilir ve kendinize de özel ilişkilerinize de zaman ayırabilecek fırsatlar karşınıza cıkabilir.

  28 Temmuz Aslan Burcu Yorumu
  Genel anlamda son derece enerjik olacağınız bir gündesiniz ve sahip olduğunuz bu enerjiyi olumlu bir şekilde kullanmayı başaracaksınız. Yeniden oluşturmaya calıştıgınız iş ve ev ortamlarında biraz yorucu konulara odaklansanız bile gün sonuna dogru cevrenize zaman ayıracak enerjiyi üzerinzide hissedeceksiniz. Maddi acıdan ise bazı problemler sizi yorabilir.

  28 Temmuz Başak Burcu Yorumu
  Aşk hayatınızda bugün bazı değişikliklerin farkına varacaksınız ve bunlardan memnun kalacaksınız.Sevgilinizle güzel bir gün geçireceksiniz. İş yerinizde arkadaşlarınızla sürekli tartışma halinde olmanız iş ortamında olumsuz karşılanıyor. Maddi acıdan da biraz fazla acılmış olduğunuzu farkedebilr, harcamalarınız konusunda dikkatli olmalı karşınıza cıkabilecek olumsuzluklara karşı hazır olmalısınız.

  28 Temmuz Terazi Burcu Yorumu
  Hassas bir dönemde olmanız ve bu durumun gün geçtikçe artması sizi ve özel hayatınızdaki insanları tedirgin edecektir. Almanız gereken kararlar dahilinde önünüzü görmeye gayret gösterirseniz sağlıklı adımlar atabilirsiniz. İş ilişkilerinizde güven ön planda. Bunu iş yaşamının önkoşulu olarak görüyorsunuz. Bu konuda biraz esnek olursanız her ortama ayak uyduruabilirsiniz.


  28 Temmuz Akrep Burcu Yorumu
  Sabah saatlerinde hızlı hareket edip bazı sorunlara cozum bulacaksınız. İş hayatında oluşabilecek sorunlara karşı daha dengeli tavırlar sergilemeniz soz konusu olabilir. İkili ilişkilerde bu sorunlara cozum buldukca duygusal acından gecmişte var olan sorunlar geride kalmış ve gelecege daha umutlu bakmaya başlayacaksınız


  28 Temmuz Yay Burcu Yorumu
  Kariyer hayatı ile ilgili uzun zamandır varolan değişim fikri ile ilgili olarak bugunlerde neden bu değişimi gerçekleştiremediğinizin hesabını yapcak ve bazı olguları farkedeceksiniz. Kişisel acıdan iş hayatı çevresindeki bazı alışkanlıklarınızın sizi değişim konusunda zorlandıgını fakredecek ve bu konuya biraz daha net egileceksiniz.


  28 Temmuz Oğlak Burcu Yorumu
  Duygusal hayatınızla ilgili karşınızdaki insana daha net, anlaşılır tavırlar sergileyebilirseniz iletişim sorununu ortadan kaldırabilir. İş ortamınızdaki birtakım çekişmeler sizi isteksizleştiriyor. Bu gönülsüzlüğün doğal olduğunu düşünüyorsunuz. Bugünlerde işlere odaklanmada güçlükler yaşayabilirsiniz.


  28 Temmuz Kova Burcu Yorumu
  Bu donem özel hayatınızda anlam veremediginiz gerginlekler ortaya cıkabilir. yaşadıgınız çelişkileri cok buyutmemeli konuların cok üzerine gitmeden soruna net bakmaya calışabilirseniz varolan sorununuzu cozmek ıcın adımlar atabilirsiniz. Maddi acıdan aldıgınız riskleri konturunu yapmayı unutmayın.

  28 Temmuz Balık Burcu Yorumu

  İlişkinizde sorunlu günler yaşıyorsunuz. Sevgilinizle iletişiminiz çok kısıtlı ve ona yeteri kadar açılamıyorsunuz .İş hayatınızda başarılı bir dönemdesiniz. Fakat iş ortamınızda bazı hoşlanmadığınız gelişmeler olabilir. . Yüreginiz ve beynınız arasındaki tutarsızlık ve aklını belli konularda cesaretlendirmek adına ikna edememeniz en onemli sorun. Yapılması gereken konuşmalar ve atılması gereken adımlar için daha fazla beklememelisiniz.
   
Yükleniyor...