4 Yüz Kimdir, Resimleri

'Biyografi' forumunda EyLüL tarafından 7 Eyl 2012 tarihinde açılan konu


 1. 4 Yüz Kimdir  4 Yüz Kimdir, Resmi

  4 genç ve taze yüzü bir araya getirerek 4Yüz projesini oluşturdu. Yer aldıkları özel performanslar ve tv programları ile çoktan hayran edinmiş olan 4Yüz kendileriyle aynı adı taşıyan ilk albümleri ile Türkiyenin yepyeni grubu olarak müzikseverlere hem görsel hem de işitsel bir keyif sunmak için yola çıktılar. Yaklaşık 6 ay süren seçmeler sonucunda bir araya gelen Didem, Onur Gülnur ve İlkay, 1 yıllık sıkı bir çalışmanın sonucunda hem görsel hem de müzikal olarak birbiriyle uyum içerisinde olan keyifli bir grup haline geldi.

  İlkay
  İlkay Sipahi, yine o dönemlerde Steve Wonder ın etkisinde kalarak şarkı söylemeye başladı. Okul yıllarında solistlik deneyimlerinin yanı sıra Ülkerspor, Fenerbahçe, Galatasaray gibi önemli takımlarda profesyonel olarak basketbol oynayan İlkay, solistlik tarafının ağır basması sonucunda basketboldan uzaklaşarak kariyerini müzikle sürdürmeye karar verdi.

  Gülnur
  İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü son sınıf öğrencisi olan Gülnur Gökçe, daha önce aynı konservatuarın müzikal bölümünde ve Müjdat Gezen Sanat Merkezinin Batı Müziği Bölümünde eğitim aldı.

  Didem
  Müziğe 10 yaşında İsveçte piyano çalarak başlayan Didem Ergüven, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarında fagot eğitimi aldı. Kısa süre sonra okul orkestrasındaki solistlik deneyimlerinin ardından aynı okulun müzikal bölümüne geçiş yaptı.

  Onur

  Yıldız Teknik Üniversitesi Modern Dans Bölümü son sınıf öğrencisi olan Onur Kırış, aynı zamanda İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Müzikal Bölümünde eğitim aldı. Özellikle çocukların sesine aşina olduğu Onur, Flipper dan Dallasa bir çok dizi ve çizgi filmle yıllardır evlerimize sesiyle konuk oluyor.

  4 Yüz Resimleri


  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
Yükleniyor...