4Story Lejyona Kayıt

'Oyun Bölümü' forumunda CalviN tarafından 12 Eyl 2009 tarihinde açılan konu

 1. Lejyona kayit

  Görev veren: Patlayıcı Uzmanı Gripan

  Seviye Aralığı: 1

  Görev Hedefi

  Lejyonun yeterlilik sinavi hazirlanmak için simdi su gördügün evin sol tarafindan tepeyi çik ve orada asker Sayin Bab'dan ilk silahini al.

  Tanımlama

  Patlayıcı Uzmanı Gripan

  Hosgeldin! Sizi Iberian'in en büyük kahramani yapacagim! Savasacak misiniz? Yoksa, korkup kaçacak misiniz? Karari bir tek siz vereceksiniz! Nasil bir karar verdin? W; S; A ve D tustuna basarak haraket edebilirsin. [Oyuncu İsmi] meshur Lonbaley lejyonuna bas vurdun. Yeterlilik sinavina girmek için simdi su gördügün evin sol tarafindan tepeyi çik ve orada asker Sayin Bab'dan ilk silahini al.

  [Oyuncu İsmi]:

  Hemen gidiyorum.
  Patlayıcı Uzmanı Gripan

  Çok iyi! Hazir görünüyorsun. Yeterlilik sinavrna girmeden önce biraz kosarak isinmamiz gerekir. Simdi su gördügün evin sol tarafindan tepeyi çik ve orada asker Sayin Bab'la bulus. Haritada sagda kalan üst kisma bakarsan sari bir renkte soru isareti görürsün. Bunu takip edebilirsin. Su anki vahsi bakislarin hosuma gidiyor.

  Görev Ödülü

  * Tecrübe: 7EP.

  Tek el kılıç [​IMG]

  Asa
  [​IMG]

  Yuvarlak Kalkan
  [​IMG]

  Kısa kılıç
  [​IMG]


  Sonuç Metni

  Bugün de tedarik gelmedi. Eger bu böyle giderse, git gide daha az ve daha az, tabi Bess için de… Of, hiç kendimde degilim. Sen de mi lejyoner olmak için buradasin? Kendimi tanitayim, ben Bay Bab’im. Beni hatirliyor musun? Yurdumuzu korumak için gönüllü olanlarin ilklerindendim. Belki de bu yüzden beni duymussundur.

  Simdi ilk silahini tak. Konusmamiz bittikten sonra I harfi tusuna bas ve deponda bulunan esyalari gör. C harfi tusunla karakter menüsünü açiyorsun. Deponda bulunan silaha iki sefer tikladiginda silahi karakter bilgisi veren yerde görürsün. Bunun karsitini yaparsan, silahi gene yerine koymus olursun.
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 8 Oca 2014
 2. Cevap: 4Story Lejyona Kayıt

  Sanırsam Bu Oyun Yeni Çıktı
   
Yükleniyor...