4Story Rose Ordusu

'Oyun Bölümü' forumunda Scully tarafından 13 Eki 2009 tarihinde açılan konu

 1. Rose Ordusu 4Story

  Görev veren: Prenses Marlone Meridian

  Seviye Aralığı:

  Görev Hedefi

  Rose Ordusu'nun generali Rosleil ile görüsmelisin. Kendisi Sakin Köyün batisinda, kampta kalir.

  Tanımlama

  Prenses Marlone Meridian:
  Babama yeteneklerinden bahsettikten sonra ona hemen izin verdi. Senin Binay bölgesinde bas sorumluluga atanmandan, iste o hikayeden bahsediyorum. Derion'un en önemli saglama kampi. Orada problem var. Senin yerine getirmen görevlerin var. Hadi bakalim, Sessiz Köye git ve orada Rosleil ile bulus, kendisi Rose Ordusu'nun generalidir.

  [Oyuncu İsmi]:
  Rose...ordusu?

  Prenses Marlone Meridian:
  Dis görünüse göre sanki benim emrim üzerine Binay bölgesinde saglama birligi kuruldu... *flüstert* Onlara benim elim ve ayaklarim denilebilir. Sakin Köye gidersen ve orada Rosleil ile bulusursan, neden bahsettigimi anlayacaksin.

  Görev Ödülü
  Tecrübe: 580EP. 1197

  Sonuç Metini

  Efendim? Bu olayin çözülmesi için prenses güvendigi birisini mi göndermek istiyor? Olamaz. Bana danismadan böyle önemli bir karar almaz o. Bu derece saçma bir haber getirip bana karsi geliyorsunuz demek* Rosemin, Kapiron ve Rodbi'nin getirdigi habere çok sinirlenir*

  Ne dedin? Sen gerçekten Prenses tarafindan gönderilen saraydan gelen generalmisin? *fisildar* Hm... her nasilsa... buraya geldigin için ve problemlerimize çözüm aradigin için sana tesekkür borcum var. Yalniz, su an bizim yardima ihtiyacimiz yok. Sen en iyisi Köy Lideri Brahm'sa yardimci ol, kiçinda kurtlar kayniyor.

  4Story -
   
Yükleniyor...