6 Ocak Çarşamba hangi illerde okullar tatil?

'Güncel Bilgiler' forumunda Eylem tarafından 16 May 2016 tarihinde açılan konu

 1. Eylem

  Eylem Site Yetkilisi

  6 Ocak Çarşamba hangi illerde okullar tatil?

  [​IMG]


  Havalar mevsim normallerini bir türlü yakalayamadı diye düşünürken birden bire tüm yurt beyaza büründü. Bazı yerlerde kar kalınlığının bir metreyi aştığı şu günlerde pek çok il ve ilçede okullara kar tatili arası verildi. Geçtiğimiz Çarşamba günü başlayan kar yağışı birden bire tüm ülkede etkili olmaya başladı.

  Hayatı olumsuz etkileyen kar yağışı okullarda da eğitime ara verilmesine neden oldu. Pek çok ilde yaşanan kar tatili 6 Ocak 2016 Çarşamba günüde devam edecek. İşte Çarşamba günü eğitime ara verilmesi kesinleşen iller;

  Giresun’un Şebinkarahisar ilçesinde okullar 6 Ocak Çarşamba günüde tatil. Kaymakamlıktan yapılan açıklamada eğitime verilen aranın yanı sıra hamile ve engelli kamu personeli de idari izinli sayılacak.

  Sivas merkez ilçe ve merkeze bağlı belde ve köylerde de 6 Ocak Çarşamba günü okullar tatil. Yine buralarda gaziler, engelli personel ve hamileler idari izinli.

  Şu an için resmi olarak duyurulan kar tatilleri bundan ibaret. Bugün akşama kadar yaşanan meteorolojik gelişmeler neticesinde tatil ilan edilecek olursa sayfamız güncellenecek.
   
Yükleniyor...