771.kez girdiği sınavı gene kaybetti

'Haberler' forumunda BuraK tarafından 15 Şub 2009 tarihinde açılan konu

 1. [​IMG]

  Güney Koreli bir kadın 771. kez girdiği ehliyet sınavını yine geçemedi. Eğer bir gün sınavı kazanırsa kendisine plaket verecek.

  Polis, soyadı "Ça" olarak açıklanan kadının 2005’ten bu yana neredeyse her gün ehliyet sınavına girdiğini, önceki gün 771. kez girdiği sınavdan da geçemediğini belirtti.

  Ehliyet sınavlarını denetleyen polis Çoi Yong Çeol, Ça’nın umudunu asla kaybetmediğini belirterek, "Rekor onda. 772. defada başarıp başaramayacağını merak ediyorum" dedi.

  Başka bir polis de Ça’nın sınavdan geçemediğini her gördüğünde yıkıldığını, sınavı geçtiğinde ona plaket yaptırıp vereceğini ifade etti.

  Korea Times gazetesine göre, teori kısmından geçemeyen Ça her seferinde bir kez daha şansını deniyor. "Ne pahasına olursa olsun" işi için bir araç sahibi olmak isteyen ticaret danışmanı Ça, polisin tahminlerine göre bugüne dek yazılı sınav için yaklaşık 5 milyon von (3600 dolar) harcadı.
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 15 Şub 2009
 2. Cevap: 771.kez girdiği sınavı gene kaybetti

  Gelip Türkiye'de alsın ehliyetini gaz ve debriyajın yerini bilen herkese ehliyet veriliyor nasılsa freni bilmeleri pek önemli değil :f1:
   
 3. Cevap: 771.kez girdiği sınavı gene kaybetti

  :f30::f30: Heyy Alllammmm hiç de yılmamışş.. 771 kez sınava mı girilirmiş..:f106:
   
 4. Cevap: 771.kez girdiği sınavı gene kaybetti

  TR de olsaydı 771 tane ehliyeti olmuştu kadıncığın.. Parayı ödedikten sonra problem yok..
   
Yükleniyor...