Acı Öpücük - Karin Slaughter

'Etüt Merkezi' forumunda YAREN tarafından 14 Tem 2010 tarihinde açılan konu

 1. Karin Slaughter Kitapları,
  Acı Öpücük Kitabı Karin Slaughter,
  Karin Slaughter Acı Öpücük Kitap Özeti,
  [​IMG]
  Orjinal Adı: KISSCUT
  Yazarı: KARIN SLAUGHTER
  Türü: POLİSİYE-MACERA
  Çevirmen: LALE AYKENT TUNÇMAN

  Kitap Hakkında:
  Heartsdale kasabasının buz pateni pistinde cumartesi gecesi randevuları bir gelenektir. Bu randevuların birinde on üç yaşında bir kız delikanlıyı vurmaya kalkışınca polis şefi Jeffrey Tolliver ile kasabanın çocuk doktoru ve adli tabibi Sara Linton kendilerini korkunç bir trajedinin tam ortasında bulurlar.

  İlk başta dehşet verici ama basit bir olay gibi görünse de, soruşturma ilerledikçe madalyonun öbür yüzünün hiç de öyle olmadığı görülür. Kurbana yapılan otopsi sonucunda uzun süreli cinsel ve geleneksel kadın sünnetinin delilleri bulunur. Sara ve Jeffrey her dönemeçte hüsrana uğrarlar.

  Kurbanın arkadaşları ve aileleri konuşmama konusunda dayanışma içindedirler. Daha sonra genç bir kız daha kaçılınca, buz pateni pistinde yaşanan ilk olayın çok daha dehşet verici bir suçla bağlantısı olduğu ortaya çıkar.

  Yakın geçmişte ikiz kardeşinin ölümüyle sarsılan dedektif Lena Adams, bütün soruların yanıtlarını barındırabilecek bir adamla yakınlaşmaya başlamıştır. Lena, Sara ve Jeffrey çocukların ölümcül gizlerini ortaya çıkaramazlarsa, bu korkunç felaket devam edecektir..

   
Yükleniyor...