Acun Ilıcalı-Merve Büyüksaraç Davası

'Medya Bölümü' forumunda zamaneanne tarafından 6 Tem 2012 tarihinde açılan konu


 1. Acun Ilıcalı Merve Büyüksaraç'a Dava Açtı  Acun Ilıcalı'dan Merve Büyüksaraç'a Dava  [​IMG]

  Acun Medya, “Survivor Ünlüler-Gönüllülerden elendikten sonra hem şirket hem de yarışma hakkında ağır ithamlarda bulunan Merve Büyüksaraça dava açtı.


  “SURVIVOR ekibi mahkemelik oldu. Acun Medya, yarışmadan elendikten sonra hem şirket hem de yarışma hakkında ağır ithamlarda bulunan manken Merve Büyüksaraça dava açtı. Acun Ilıcalının sahibi olduğu şirket, Büyüksaraçın basına yaptığı açıklamalar nedeniyle 250 bini maddi, 250 bini manevi toplam 500 bin TL tazminat ödemesini talep etti.

  Acun Medya, dava dilekçesinde Merve Büyüksaraçın tüm iddialarına yanıt verdi. İşte o iddialar ve şirketin yanıtları:

  Merve: “Bir tane noter var diyorlar. Hangi noter? Noterin adı ne? SMSlerin nereye gittiği belli değil. Acun Medya SMSleri kendisi gönderiyor.
  Acun Medya: Beyoğlu 7. Noterliği tarafından düzenlenmiş tespit tutanakları mevcuttur ve gönderilen SMSlerin kayıtları mevcut olup kimsenin iyi niyeti sömürülmemiştir.

  Merve: Yarışmacılar yönlendiriliyordu, Doğuşu yazmamı Acun Medya çalışanları söyledi. Yazmasaydım o hafta elenirdim.
  Acun Medya: Şirket çalışanları tarafından kesinlikle bir yönlendirme söz konusu değildir. Diğer yarışmacılar, tüm bunların gerçek dışı olduğu hususunda mahkemede tanıklık yapacak.

  Merve: Adamına göre montaj yapılıyormuş meğer. İyi gösterilmek istenen iyi, kötü gösterilmek istenen kötü gösteriliyormuş.
  Acun Medya: Kameralar ayna görevi yapmış ve davalı olduğu gibi yansıtılmıştır. Bunun başka bir yolu da imkânsızdır.

  Merve: Yarışmacılardan Anıl, Acun Medya tarafından kayırılıyordu. Oradaki herkesi önceden tanıyordu.
  Acun Medya: Anıl, diğer yarışmacılar gibi belli usullerden sonra kendi yetenekleri sonucu seçilmiştir ve Acun Medya çalışanları tarafından daha önce kesinlikle tanınmamaktadır.

  Merve: Mustafa Topaloğluyla 10 haftalık sözleşme yapılmış.
  Acun Medya: Bu iddia da kesinlikle gerçek dışıdır. Kendisi, davalıdan iki hafta sonra elenmiştir.

  Merve: Adada o kadar aç değildik, yapım ekibi bize yemek veriyordu.
  Acun Medya: Kendisi elendikten bir ay sonra gazetelere “Açlık çok sinir bozucu. Protein alamadığımızdan hafıza kaybına uğramış gibiydik beyanında bulunduğu halde, bir ay sonra kendisiyle çelişerek yemek verildiği iddiasında bulunmuştur.
   

Yükleniyor...