Ali Özdemiroğlu Kimdir, Hayatı

'Biyografi' forumunda Wish tarafından 19 Nis 2011 tarihinde açılan konu

 1. Ali Özdemiroğlu Biyografisi
  Ali Özdemiroğlu özgeçmişi
  Ali Özdemiroğlu Hakkında Bilgi


  Ali ÖZDEMİROĞLU
  Amasya CHP Milletvekili Adayı


  [​IMG]

  Amasyanın Gümüihacıköy ilçesinde doğan ALİ ÖZDEMİROĞLU, ilk ve orta öğrenimini burada tamamladıktan sonra eğitim hayatına devam etmek için Ankara’ya yerleşti.

  Lise ve üniversite öğrenimini burada tamamladı. Hırslı ve azimli bir kişiliğe sahip olan ALİ ÖZDEMİROĞLU gündüz özel sektörde bir iş yerinde çalışırken, üniversite öğrenimine gece devam etti. Özel sektörde yirmi yıllık çalışma hayatını kendi şirketini kurma hedefini gerçekleştirmek için sonlandırdı. Halen şirketin yönetim kurulu başkanı görevine devam eden ALİ ÖZDEMİROĞLU, evli ve 2 çocuk babasıdır.

  1984 yılında kurmuş olduğu şirket endüstriyel vantilatör ve filtrasyon sistemleri üreten bir firma olarak sektörün lider kuruluşlarından biridir. İmal ettiği ürünlerle ülkemizde birçok sanayi tesisine hizmet veren kuruluş, 27 ülkeye yaptığı ihracatla ülke ekonomisine de büyük katkılar sağlamaktadır.
  Şirketindeki çalışan sayısını her geçen gün daha çok arttırmayı kendisine ilke edinen ALİ ÖZDEMİROĞLU, seçimlerinde çalışan hemşerilerine öncelik tanımaktadır.

  Halen şirketinin 300 çalışanının 80’ini AMASYA’lı hemşerileri oluşturmaktadır. Yıllardır bu şekilde hemşerilerine hizmet vermeye çalışan ALİ ÖZDEMİROĞLU milletvekili adaylığı ile daha iyi hizmet vermek için sizlerden aldığı güçle bu yola çıkmıştır.
   
Yükleniyor...