Ali Taran Kıvanç tatlıtuğ gerginliği

'Medya Bölümü' forumunda EyLüL tarafından 4 Tem 2011 tarihinde açılan konu

 1. [​IMG]

  Düğün salonu mu sandın burayı
  Yılın düğünü bitti ama ardından konuşulanlar bitmedi. Sosyal paylaşım sitesi Twitter da Ali Taran ve Ayşe Özyılmazel'in düğünüyle ilgili tartışmaların en çok yapıldığı ortam oldu.
  Törene davetli olan ünlüler de bilgisayarlarının başında oturup düğünü basından takip edenler de çeşitli yorumlarda bulundu. İşte yılın düğününün gerçekleştiği villada konuşulanlar ve dışarıya yansıyanlar.

  * Gelin Ayşe Özyılmazel nikahın kıyılacağı havuz başına babası Neco'nun kolunda geldi.

  * Havuz başında müstakbel eşini bekleyen Ali Taran'ın heyecanlandığı ve "Ayşe'm ne zaman inecek" diye sorduğu görüldü.

  * Ali Taran düğünde en büyük fırçayı Kıvaç Tatlıtuğ'a attı. Tatlıtuğ, sigara izmaritini yere atınca damat Taran 'Ne yapıyorsun oğlum burayı düğün salonu mu sandın' diye tepki göstermiş. Bu eleştiri üzerine Kıvanç Tatlıtuğ'un kıpkırmızı olduğu konuşuldu.

  * Gelin'in babası Neco'nun yeni eşi törene katılmadı.

  * Yıldırım aşkın ortaya çıkmasından sonra Özyılmazel ile ilk röportajı yapan İzzet Çapa, Ayşe Özyılmazel'e beşi bir yerde taktı.

  * Gecenin müzikleri Dj Can Hatipoğlu’na ait

  * Düğündeki bekar kızlardan bazıları gelinin ayakkabısının altına Oya Germen’in adını yazdı

  * Ajda Pekkan albüm kayıtlarında çıkan bir sorundan dolayı son anda havaalanından döndü.

  * Oya Germen mücevher koleksiyonunun en değerli parçası olan, en sevdiği yüzüğü kızına hediye etti. Yüzüğün 100 bin TL değerinde olduğu öğrenildi.

  * Düğünde en çok konuşulan konulardan biri de Ayşe Özyılmazel'in hamile olup olmadığıydı. Yıldırım nikahın akıllara getirdiği bu soruyu Özyılmazel 'kesinlikle hamile değilim' diye yanıtladı.
   
  Son düzenleme: 4 Tem 2011
Yükleniyor...