Alışveriş yaparken dikkat edilmesi gerekenler

'Bunları biliyormusunuz' forumunda ZeuS tarafından 30 Tem 2011 tarihinde açılan konu

 1. elektronik alışverişi
  alışveriş yaparken nelere dikkat etmeliyiz,
  elektronik alışveriş yaparken dikkat edilmesi gerekenler

  21. Yüzyılda gelişmiş ülkeler arasında yer alan çin, elektrik & elektronik bakımından oldukça gelişmiştir. Ürettiği, kopyaladığı ürünler oldukça fazla miktarda tercih edilmektedir. Fazla tercih edilmesinin nedeni kaliteli olmasıdır.

  Çin üretimi kopya telefonların orjinallerinden çok fazla bir farkı bulunmamaktadır. Buna rağmen fiyatı orjinal ürün fiyatından çok daha uygundur ve bu özellik tercih edilme nedenlerinin başında gelir. Çin üretimi pinphone un orjinal pinphone dan hiç bir farkı yoktur, fiyatı dışında. Opera 5.0 bile kurmanız mümkündür. Özellikleri, görünüşü, kullanışı, kamerası ile birebir pinphone dur. Bu özellikler herkesin büyük beğenisini kazanmıştır.
  Çin üretimi iphone kullanacaksanız orjinal iphone kullanmış gibi hissedeceksiniz. Birebir iphone kullandığınızı bile sanabilirsiniz. Fiyat dışında çin üretimi iphone ile orjinal iphone arasında pek bi fark bulamayacaksınız.

  Çin üretimi telefon kullanmalımıyım diye düşünüyorsanız kesinlikle zaman kaybetmeden bir çin üretimi telefon alın ve deneyin. Herhangi bir kaybınız olmayacağından emin olabilirsiniz. Çin üretimi telefon kullandıkça kalitesini anlayacaksınız..
   
Yükleniyor...