Almeha Destanı

'Oyun Bölümü' forumunda YAREN tarafından 3 Tem 2009 tarihinde açılan konu

 1. Almeha; GGC (Global Game Center) tarafından Türk oyuncuların beğenisine sunulan yeni bir tarayıcı tabanlı oyun.
  Türk oyuncuların ilgisini çekmek için reklamlarından Heroes of Might and Magic’in tarayıcı tabanlı hali olduğunu öne süren oyunun detaylı açıklamaları:  Almeha Destanı

  Yaşanmış ve unutulmuş arasındaki o ince çizginin bir yerlerinde kayboldu Almeha Toprakları.. Ateş ve suya hükmedebilen büyülerin, idrak edebileceğimizden öte güçlerin yüzyıllarca hüküm sürmüş kahramanlıkları bize bir rüya kadar uzak ve dün kadar yakın olmuştu. Dervişlerin dillerinden nesillere aktarılan hikayeler Almeha’yı bize, bugüne kadar biraz olsun taşıyabilmişti.

  Peki ya gerçekten ne yaşanmıştı?.. Kardeşlik andını Urukya’nın üzüm şaraplarıyla içmiş, hayatın ve sonrasının getirdiği tüm gizem ve sırlarına hükmedebilmiş bu dört ırk, neden bir kılıcın kırık parçaları gibi Almeha’nın uçsuz bucaksız topraklarına savrulmuştu?

  Ey Urukyalılar! Şu halimize bir bakın! Erdemimizi ve bilgeliğimizi kaybettik. Atalarımıza ihanet ettik! Tanrıça Aferos’un kitabelere kazınmış birkaç cümlesinden başka elimizde ne kaldıki?..

  Gölgenin azap orduları gün batımıyla geldiğinde
  Almeha’dan kırmızı bir nehir akıcak
  Prensler düşüp, surlar toprak olduğunda
  Sadece bir kale ayakta kalıcak!

  Oyun Hakkında

  Heroes of Might and Magic furyasının son jenerasyon web oyunlarıyla buluşmasından bir sanat eseri doğdu! Kahramanını yarat ve Almeha Toprakları’nda kılıcının hükmünü sür. Sonu bilinmeyen bu destanı sen noktala!

  - Erdem: Çok daha gerçekçi, eğlenceli ve kolay kontrol edilebilir, benzersiz bir savaş sistemi! Urukyalı Kahraman! Artık rüyanı gerçekleştirmenın tam zamanı!
  - Cesaret: Kahraman olmak istemeyen bir asker iyi savaşamaz. Liderliğe giden yol, güçlü düşmanları dize getirip, yeni kalelere sahip olmaktan geçiyor.
  - Efsane: Havuzlar, Anka Kuşu’ndan türemiş uçan yaratıklar, farklı ırklar ve eşsiz ortamlar seni büyülü diyarların tam içine yolluyor.
  - Güzellik: Oyundaki grafiklerin her biri farklı sanat eseri.

  Gelişmiş Özellikler

  Tamamiyle bedava ve Türkçe!
  Uçsuz bucaksız haritalar
  Modüler yükleme sistemi
  Yüksek performanslı oyun motoru
  Ses düzeltme programı
  3 Boyutlu savaş sistemi
  Heroes of Might and Magic altyapısında turn-based savaş düzeni
  Daha önce başka hiçbir oyunda denenmemiş flash uygulama ve teknolojileri
  Haftanın 7 günü 24 saat GGC kalitesiyle teknik destek
  Türkiye'deki benzerlerinden görsel, teknolojik ve destek anlamda tamamıyle üstün bir oyun!


   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 10 Oca 2014
 2. Cevap: Almeha Destanı

  slm
  nbr
  arkadaşlar
   
Yükleniyor...