Altın Çilek İle Nasıl Zayıflanır

'Sağlıklı Yaşam' forumunda YAREN tarafından 7 Nis 2011 tarihinde açılan konu

 1. Altın Çilek Nasıl Zayıflatır
  Altın Çilekle Nasıl Zayıflanır,
  Altın Çilek Nasıl Zayıflatıyor


  [​IMG]

  Kilo vermek isteyen veya yerleşmiş bölgesel yağlardan şikayetçi olanların akın ettiği Altın Çilekleryok satıyor. Popülerliğini kaybetmeden her gün daha fazla tüketilen Altın Çilek, içerdiği lif miktarı ile dünyanın sayılı meyvelerinden biri olma özelliğinde.


  Metabolizmayı hızlandıran ve zayıflamaya yardımcı olan Altın Çilek, doğum sonrası alınan kilolardan ve yerleşmiş bölgesel yağlardan kurtulmaya yardımcı oluyor!

  Altın Çilek Zayıflama kapsülleri acıkma hissini azaltarak, uzun süreli tokluk hissi sağlıyor. Bu meyvenin en önemli özelliği metabolizmayı hızlandırıp, zayıflama sürecine yardımcı olması.

  Altın Çilek, kolay kilo alıp zor verenler, bölgesel yağlanmadan şikayetçi olanlar, diyet ve egzersizlerden sonuç alamayanların adeta imdadına yetişiyor!

  Yaptığınız diyetten sıkılmamak için, diyetinize yaban mersini, avokado, ahududu, brokoli, soya fasulyesi, salataya soya filizi, kereviz, uskumru, yulaf, ebegümeci ve altın çilek eklemeyi unutmayın Çaylardan ise adaçayını ve yeşil çayı unutmayın Günde 2 fincan adaçayı ve 2 fincan yeşil çay içmeniz iyi olacaktır.

  alıntı
   
Yükleniyor...