Amerikalı Turist Sarai Sierra Otopsi Raporu

'Medya Bölümü' forumunda Yasemin tarafından 5 Şub 2013 tarihinde açılan konu

 1. Amerikalı turistin otopsisi tamamlandı  Sarai Sierra Geçen hafta ortadan kaybolmuştu.Polisin geniş incelemeler ve araştırmalar sonucu cesedi bulunan Amerikalı Turist Sarai Sierra cinayetinin ilk otopsi raporları tamamlandı. Otopsi sonucu ABD'li Sarai Sierra feci bir şekilde öldürüldüğü anlaşıldı.

  Amerikalı Turist Sarai Sierra İstanbul'da kaybolduktan bir süre sonra ölü bumuştu. Amerikalı Sarai Sierra'nın otopsi raporu tamamlandı.Amerikalı Sarai Sierra'nın otopsisinde bazı bulgular elde edildi. Alınan örnekler, Adli Tıp Kurumu laboratuvarlarına gönderildi.Sarai Sierra'nın cenazesi de ailesine teslim edildi.Örneklerin laboratuvar ortamında incelenmesinin ardından çıkan sonuçlarla beraber otopsi raporu hazırlanacak.

  İLK OTOPSİ RAPORU

  Polis kaynaklarından edinilen bilgilere göre cesedin bulunduğu yer, surların dibinde girişi 40 santim, içi küçük bir oda büyüklüğünde bir dehliz. Burada kot pantolonu ve iç çamaşırı dizine kadar indirilmiş halde cesedine ulaşılan Sierranın kafasında derin bir yara bulunuyor. Vücudunun büyük kısmında darp sonucu oluşan çürüklerin bulunduğu ve neredeyse her yerinde çizik ve kesiklerin olduğu belirlendi. Dehliz girişinin 40 santim büyüklüğünde olması nedeniyle Sarai Sierranın öldürüldükten sonra sürüklenerek buraya getirilmiş olabileceği üzerinde duruluyor.

  Otopsi raporlarının genellikle 2-2,5 ay içinde tamamlandığı ancak Sarai Siarra'nın özel durumu nedeniyle sürenin biraz daha uzayabileceği öğrenildi. Otopsi Raporunun yaklaşık 3 ay içinde çıkacağı tahmin ediliyor.
   
Yükleniyor...