amerikayı şok eden kehanet

'Haberler' forumunda şeker2 tarafından 17 Ara 2008 tarihinde açılan konu

 1. ABD'yi şoke eden kehanet


  Amerika bugünlerde bir kehanete kilitlenmiş durumda. Bu tür şeylere inanmayanların bile içine kurt düştü. "Ya doğru çıkarsa?" tartışması sürüp gidiyor. Peygamber olduğunu ilan eden ünlü Amerikalı Mormon káhin Leland Freeborn, ABD başkanı seçilen Barack Obama’nın yemin etmeden önce öldürüleceğini ve ardından da Rusya’nın nükleer saldırısıyla ’kıyametin kopacağını’ iddia etti.

  Peygamber olduğunu ilan eden ünlü Amerikalı Mormon káhin Leland Freeborn, ABD başkanı seçilen Barack Obama’nın yemin etmeden önce öldürüleceğini ve ardından da Rusya’nın nükleer saldırısıyla ’kıyametin kopacağını’ iddia etti.

  ABD’de kehanetleriyle ünlü ve "Parowan Peygamberi" olarak tanınan Leland Freeborn, 44. Başkan seçilen Barack Obama’nın yemin etmeden önce ya öldürüleceğini ya da yaralanacağını ve ardından da hem isyanların çıkacağını hem de Rusya’nın nükleer saldırıda bulunacağını iddia etti.

  Kehanetlerde bulunmayı bir kariyer haline getiren Leland Freeborn, müritlerine, "Bu Noel’de tam bir kıyamete hazır olun" çağrısında bulundu.

  Freeborn, daha önce de Obama’nın başkanlık koltuğuna oturamayacağını öne sürmüştü. "Los Angeles Times" gazetesinin haberine göre, Freeborn, Barack Obama’nın yeminden önce ya öldürüleceğini ya da yaralanacağını savundu. Buna göre, Obama’ya yönelik saldırıdan sonra isyanlar çıkacak.

  Kehanetlerini sürdüren Leland Freeborn, Rusya’nın bu durumdan yararlanmaya çalışacağını ve ABD’ye nükleer saldırıda bulunacağını iddia etti. Bu kıyamet saldırı ise 100 milyon Amerikalı’nın ölümüne yol açacak.

  "Parowan Peygamberi" Rusya ABD’ye nükleer bomba yağdırırken kendisinin Wal-Mart’ta alışverişte olacağını da söyledi. Freeborn, bu kehanetlerini sürekli yayıyor.
   
 2. Cevap: amerikayı şok eden kehanet

  Gelecekten kimse haber veremez
   
 3. Cevap: amerikayı şok eden kehanet

  Amerika da bu saçmalıklara inanıyor... :f196:
   
 4. Cevap: amerikayı şok eden kehanet

  Bir zamanlarda 1999 yılında kıyamet kopacak demişti birileri..:)Buda onun gibi birşey olsa gerek
   
 5. Cevap: amerikayı şok eden kehanet

  Aman Amerikalıları hiç bir şey şok edemez valla.......:):)):))) Ne suikastler Ne 11 Eylüller Ne depremler ne fırtınalar onların aklıbaşına getirmedide bumu getirecek :)))
   
 6. Cevap: amerikayı şok eden kehanet

  Allah akıl fikir versin.... Bunları söyleyen akıllıya değil bunun müridi olan şaşkınlara...
   
 7. Cevap: amerikayı şok eden kehanet

  katılıorm chemist;)
   
 8. Cevap: amerikayı şok eden kehanet

  ilginç ama hiç inandırıcı değil
   
Yükleniyor...