Ankara ve İstanbul da Elektrik Kesintisi

'Haberler' forumunda Ezlem tarafından 3 Şub 2011 tarihinde açılan konu

 1. İstanbul da Elektrik Kesintisi
  Ankara Elektrik Kesintisi

  [​IMG]
  Ankara ve İstanbul da Elektrik Kesintisi Ne zaman
  6 Şubat Ankarada elektrik kesilecek semtler
  6 Şubat İstanbulda elektrik kesilecek semtler


  İstanbul'da elektrik kesintisi

  Ümraniye ve Üsküdar'da 6 Şubat Pazar günü bazı semtlere elektrik verilemeyecek.

  Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş'den yapılan açıklamada, Ümraniye İşletme Müdürlüğü hizmet alanı içinde kalan trafo merkezlerinde bakım çalışması yapılacağı bildirildi.

  Bu nedenle, Üsküdar'da 6 Şubat Pazar günü, 07.00-11.00 saatleri arasında Fetih Mahallesi Atatürk Bulvarı civarına, aynı gün Ümraniye'de ise 11.00-15.00 saatleri arasında İnkılap Mahallesi Fatih Sultan Mehmet Sanayi Sitesine elektrik verilemeyecek.

  Öte yandan; İstanbul'un Silivri ilçesinin bazı semtlerine de 5 ve 6 Şubat tarihlerinde 4'er saat süreyle elektrik verilemeyecek.

  Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş'den (BEDAŞ) yapılan açıklamada, Kumburgaz İşletme Müdürlüğü bölgesinde yapılacak çalışmalar nedeniyle 08.00-12.00 saatleri arasında uygulanmak üzere 5 ve 6 Şubat tarihlerinde Selimpaşa'daki Erseven Sitesi, Çamlık Evleri, Selimpaşa Özel Poşet Fabrikası, Asla Eskin, Özel Sim Brode Tül Fabrikası, Havuzkent, Özel Araptepe Turiat Sportif Eğitim Hizmetleri, Atakent, Özel Araptepe Şirin Petrol, Özel Pire Miyer Vista Otel, Araptepe İkizler Turizm, Mimaş Sitesi, Acarlar Sitesi, Araptepe Camisi, Araptepe Turizm ve Otelcilik Okulu, E-5 Kenarı LUKOIL Petrol, Yuva Yapı Sitesi, Filizkent Sitesi, Dostlar Sitesi ve civarlarının elektrik alamayacağı bildirildi.

  ANADOLU YAKASI'NDA DA ELEKTRİK KESİNTİSİ UYGULANACAK

  Kadıköy, Tuzla, Kartal ve Şile'de 5-6-7-8-9-10 ve 13 Şubat'ta bazı semtlere elektrik verilemeyecek.

  Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş'den yapılan açıklamaya göre, Kadıköy, Bostancı, İçmeler, Kartal ve Şile İşletme Müdürlüğü hizmet alanı içinde kalan trafo merkezlerinde bakım çalışması yapılacak.
  Çalışma kapsamında yarın, Tuzla'da 09.00-12.00 saatleri arasında Beyoğlu Sanayi Sitesi, Alçin Alüminyum, Piroğlu Deri, Borsa, Mezbaa, Kesik Et Deposu, Orcan, Sakatat, İzmer, Kaşif Kalkavan Lisesi, Aydınlı Telekom, Akdeniz Evleri, Temyap, Gizli Bahçe, TSE, Çamlıbelde, Aydınlı Bahçeler, Menzolit, İbrahim Al ve çevresi, Selamet Denizcilik, Fi-Yapı Siteleri, Çakırağa, Kuyaş Tavuk Çiftliği, Konaşlı Mahallesi, Koplas Kereste ve Fiskobirlik'e elektrik verilemeyecek.

  Kadıköy'de 5 Şubat Cumartesi günü 09.00-11.00 saatleri arasında, Aman, Şahika, Küme, Merdivenköy Yolu, Aktürk ve Nesrin sokaklar, Hızırbey Caddesi Numara 229 civarına, 08.00-12.00 saatleri arasında ise Albay Faik Sözdener Caddesi ve İSKİ binasında kesinti uygulanacak.

  Yine Kadıköy'de, 6 Şubat Pazar günü 09.00-12.00 saatleri arasında İçerenköy Mahallesi, Doğu Blokları, PTT Malzeme Deposu, PTT Hastanesi, G-35, 36, 37, 38, 39, 40 sokaklar ve civarlarına, 13.00-16.00 saatleri arasında Fındıklı Mahallesi, Hancıoğlu Caddesi, Palmiye, Işık, Çam, Ermiş, Kayısı, Açelya, Petrol, Yalçın ve Çiçek sokaklar ile civarları, elektrik alamayacak.

  Tuzla İçmeler'de 7 Şubat Pazartesi günü 09.00-10.30 saatleri arasında Knorr Fabrikası ile CBS, 8 Şubat Salı 10.30-11.30 saatleri arasında Demir Sac, STFA Okulu ve Piyade Okulu Atış Alanı, Şile'de 10.00-15.00 saatleri arasında, Ayvalık, Defne ve Ercandere caddelerinin bir bölümü, Pirireis ile Zümrüt sokaklar ve çevresine elektrik verilemeyecek.

  Şile'de, 8 Şubat Salı günü, 09.00-16.00 saatleri arasında Kumbaba Caddesinin bir bölümü, Turan Aziz Beler, Potderesi, İpekçiçeği, Kocakoru, Palmiye, Kartopu ile Bayrak Caddeleri ve bağlı sokaklar, Kumbaba Caddesinin girişi ile Ahmetli Işıklar Arası ve Üsküdar Caddesi, 9 Şubat Çarşamba günü 10.00-15.00 saatleri arasında Vasiyet Tepesi, Kumbaba Caddesi, Üsküdar Caddesi güzergahı ve bağlı sokaklar, Çayırlar Caddesi'nin bir bölümü, Yeniköy Deresi Caddesi, İmrendere Caddesinin bir bölümü, Kordonboyu Caddesi, Kamplar Mevkisi, Vasiyet Tepesi Mevkisi ve bu caddelere bağlı sokaklar, 10 Şubat Perşembe günü ise 10.00-16.00 saatleri arasında İmrendere Caddesi ve bağlı sokaklar, Nehir, Doğanbay ve Dörtlü Yonca Sitesi, Light House Evleri, İmrendere, Karamandere, Ovacık Köyleri, İSKİ Şile Arıtma Tesisleri ve Varollar Balıkçılık elektrik alamayacak.

  Kartal'da 13 Şubat Pazar günü 09.00-12.00 saatleri arasında Kartal Petrol İş Mahallesi, Emniyet Lojmanları, Tekel, Hatboyu, Üsküdar ve Bağdat Caddeleri ve Umut Hastanesi, Maltepe'de 13.00-16.00 saatleri Cevizli Mahallesi, Güven Sokak, Sanayi Caddesi, Elazığ İş Merkezi, Güven İş merkezi, Hızırali Sokak, Satırlar Alüminyum, Cevher Çelik, Çalış Mermer, Çelik Mermer ve Enka Cıvata'ya elektrik verilemeyecek.

  Başkentte elektrik kesintisi

  Ankara'nın Yenimahalle, Polatlı, Kızılcahamam, Sincan ve Kazan ilçelerinde 6 Şubatta elektrik kesintisi yapılacak.

  Başkent Elektrik Dağıtım AŞ'den yapılan açıklamaya göre, 6 Şubatta, Yenimahalle'de, 09.30-14.30 saatlerinde Ergazi Mahallesi, Carrefour, Ajanstürk, İpek Kağıt, Temsa ve civarına elektrik verilmeyecek. Polatlı'da, 08.00-12.00 saatlerinde Atatürk Caddesi'nin bir bölümü, Harman ve Şinasi sokaklar, Saray, Savaşçı ve Üzümlü sokakların bir kısmı, Bıyıktay, Atilla, Menekşe ve Şahin caddeleri, 1 no'lu Onur Demir Sağlık Ocağı, Polatlı Kaymakamlığı, Polatlı adliye binasında elektrik kesintisi uygulanacak.

  Kızılcahamam'da, 09.00-14.00 saatlerinde Kırköy, Kırköy Koçaklar ve Yıldırım Ören Yazı mahalleleri, Aşağı Çanlı, Akçakese, Aşağıbayır, Yukarıbayır, Yıldırımdemirciler, Yıldırımyağlıca, Yıldırımevegiren, Yıldırımhacılar, Yıldırımulucak, Yıldırımören ve Karacaören Çay Çakal köyleri, Pırnak mevkisi, Pınar Bölge İstasyonu, Kargasekmez mevkisi verici istasyonlarına elektrik verilmeyecek.

  Sincan'da, 09.00-15.00 saatlerinde Malazgirt Mahallesi Sürgülü, Tuğba, Teknik, Tolga, Saray, Tuna ve 438. sokaklar, göçmen konutları, Çimşit köyü, Kesiktaş Hürriyet Mahallesi, Çimşit Mezarlık, Gimsa depo, özel sürücü kursları, hobi bahçeleri, Ceylan İnşaat Ceylan Yiğit Taş Ocağı, Nurettin Karatay, Kamil Karatay, Erdoğan Giyen trafolarında elektrik kesintisi yapılacak.

  Kazan'da, 09.00-15.00 saatlerinde Cepaş, Dempa, Modema, Dorte, Rampa Gıda, Isı Teknik, Tabadan, Yurt Çelik, Özgür Nakliyat, Yüksel İş Asansör ve civarına, Gimat toplu iş yerlerinin bir kısmına, keresteciler sitesinin bir bölümüne elektrik verilemeyecek.  Alıntı:Sabah
   
Yükleniyor...