Anneler Günü Özel ve Güzel Sözleri

'Önemli Gün ve Haftalar' forumunda Yasemin tarafından 6 May 2013 tarihinde açılan konu

 1. 2013 Anneler Günü Sözleri


  Anneler gününe özel güzel sözlerden derlediğimiz sözler sizlerle.Sayfamızda yeni Anneler günü sözlerini bulabilirsiniz.Annelerinize bu güzel sözlerle küçük hediyeler vermeye ne dersiniz emin olun Sevgili Anneniz aldığı hediyenin yanısıra yazdığınız bu kısa sözlerle daha mutlu olacaklardır.

  Tüm Annelerin Anneler Günü Kutlu Olsun


  Anneciğim seni çok seviyorum Anneler Günün Kutlu Olsun

  Dünyadaki en güzel varlık sensin canım Annem Anneler günün kutlu olsun

  Anneciğim, bir günümde değil her günümdesin. Annem olman dünyadaki en büyük şansım, iyiki varsın. Seni çok seviyorum annem. Bütün acılar üstüme yağınca sen bana açılan şemsiyesin annem. Seni çok seviyorum.

  Gücüme güç, umuduma umut katan annem.. Anneler günün kutlu olsun!

  Dünyada kimseyi seni sevdiğim kadar sevemem, bağlanamam. Anneler günün kutlu olsun canım annem.

  Sen hayatımın kutup yıldızı oldun. Nereye gidersem gideyim ışığının altında sevginle uyudum. Doğru yolu buldum. Seni seviyorum anneciğim

  Fedakârlık, sevgi, sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse; annem derdim canım annem seni bir gün değil her gün çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun. Biricik annem.

  Anneler günün kutlu olsun. Her zaman senin küçük bebeğinim.. Senin kucağın, senin merhametin beni yaşama bağlıyor sevgili anneciğim. Anneler günün kutlu olsun.

  Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişimde ya acım diniyor ya da sevgim coşuyor. Anneler günü kutlu olsun.

  Benim için herşeye katlanan, her zaman yanımda olan, değeri biçilemeyen dünyanın en güzel annesine.. Anneler günün kutlu olsun Anneciğim.

  Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın.. Annemsin. Seni çok seviyorum. Bütün acılar üstüme yağınca sen bana açılan şemsiyesin annem.. Seni çok seviyorum.Anneler günün kutlu olsun

  Anneler günün kutlu olsun Anneciğim seni çok seviyorum biricik kızın.

  Dün sana kızdıklarımı bugün ben yapıyorum anne. Çünkü aslında senin küçük bir kopyanım. Umarım senin kadar sevgi dolu olurum Annem. Sana binlerce kez teşekkür etsem azdır. Sen benim hayat ışığımsın, Annemsin. Varlığımın tek nedeni… Anneler günün kutlu olsun anneciğim.

  Bana hayat veren ve hayatı öğreten biricik anneme sevgilerimle.. Karşılıksız tek sevgi senin bize olan sevginmiş. Şimdi daha iyi anlıyorum anne. Seni çok seviyoruz. Ellerinden öpüyoruz anneciğim.

  Dün, bugün ve yarın.. daima seni sevdim, hep seveceğim. Bizimki bitimsiz, tanrısal bir sevgi.. Anneciğim anneler günün kutlu olsun.

  Annem senin sevgin dünyamı ısıtan tek güneştir. Hiç ışığın eksilmeyecek biliyorum. Varlığınla mutluyum. Anneler günün kutlu olsun sevgili annem.

  Sana her seslenişimde ya acım dinmiyor ya da sevgim coşuyor… Anneler günün kutlu olsun Anneciğim.

  Anneciğim benim, hüznümü sevince dönüştüren tek insansın. Anneler günün kutlu olsun anneciğim.

  Seni dünyadaki herşeyden çok seviyorum Anneciğim beni sensiz bırakma Anneler günün kutlu olsun

  [​IMG]
   
Yükleniyor...